konyari.noemi

Regisztráció dátuma: 2012. december 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Dream Fresh BB Krém 8in1

Maybelline Dream Fresh BB Krém 8in1
2013. május 10.

Most olvastam el ezt a sok véleményt és úgy döntöttem hogy leírom én is az enyémet. Ma reggel a JOY-napok alkalmával vettem újra a Light árnyalatot mivel világos bőröm van. Eredetileg ezt is sötétnek éreztem de nem! Az arcomon (persze a szokásos tisztítást) követően tökéletes! Szépen fed, igaz nekem nincsenek bőrhibáim ( pl.pattanás) de az én bőröm is hajlamos zsírosodásra. Abban egyetértek, hogy valóban van egy kis "fényes bőr mellékhatása) de egy jól megválasztott púder ezt megoldja , amit egyébként is használok. Egyszóval nekem bevált, szépen fed, és nem lettek tőle pattanásaim.

Nivea Angel Star Icy Kiss Deo Spray

Nivea Angel Star Icy Kiss Deo Spray
2012. december 31.

Én is nagyon szeretem! Eleinte meglepődtem mert azt hittem, hogy ez ilyen kamaszoknak gyártott illat és, h túl "erős lesz nekem" de nem, megtetszett! Nálam is nagyon bevált, tényleg tartós, bár tény és való az ára nem a legolcsóbb!

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)
2012. december 31.

Én is nagyon szeretem ezt a kézkrémet! Elalvás előtt kenem be a kezem vele és én szeretem az illatát is! Igaz nekem nincs nagyon kiszáradva a kézfejem, úgyh "lehet nekem ezért elég ez télre is", de mindenképpen újraveszem, ha elfogy!