KorlayLea

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2018. november 2.

Erősen leárazva találtam rá a DM-ben, úgyhogy mivel rég kerestem ilyen árnyalatú rúzst (12-es), reméltem, hogy nem fogom megbánni. Hű. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó vásár volt. Könnyű felvinni, egyáltalán nem kenődik, nem hagy nyomokat és a nap folyamán (reggel kentem fel és utána már nem erősítettem rá többet) sokáig egyáltalán nem is látszott, hogy kopna, a nap végére pedig fokozatosan és egyenletesen halványult el, este még mindig látszott kicsit. És még az ajkaimat sem szárította egyáltalán. Maximálisan meg vagyok vele elégedve!

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
2018. július 2.

Hát ez érdekes volt - nagyjából azt kaptam amire számítottam, külnösen az itt olvasott vélemények alapján. 4-23-as Red Sangria fantázianevű terméket vettem ma (DM leárazás, plusz erről olvastam még, hogy elvileg színező, tehát kéne kopjon - erre kíváncsi vagyok még...) - és végül hosszas guglizás után - évek óta hennázom a hajam és sok rémsztori meg ellenajánlás van a henna+rendes festék kapcsolatáról, úgyhogy először pici tincsen próbáltam ki, s mivel okénak tűnt, megfestettem az egészet (derék alá bőven leérő hajam van, 2 tubus elég volt rá hál'Istennek, a végén még pancsolni is lehett a festékkel és kicsit talán meg is maradt :)) ). Nem lett zöld (amire lélekben a henna miatt fel kellett készüljek). Viszont vörösnek sem kifejezetten mondanám - ahogy a dobozon írja, barna vöröses és "violet" fényekkel - szóval igazából ott van. Ebben mondjuk az is benne lehet, hogy rendesen két samponos öblítéssel mostam meg a hajam utána - mert már 10 perces állásnál (20 percet hagyatam a festési időn kívűl, mivel a hosszúság miatt és mivel első rendes festésem volt nem ment a leggyorsabban - sokan mondták hogy könnyű felvinni, háááát én végül a kinyomjuk markoslag módszerrel tudtam felvinni, és reménykedni hogy egyenletes lesz - az lett) kezdett viszketni és picit égni a fejbőröm... (Syoss termékkel már édesanyám is járt így, nem is lepődtem meg).
A szaga nekem nagyon nem jön be, konkértan szédelgetk még mindig és fáj a fejem - az égő érzés sem múlt még el teljesen. Viszont a hajam - legalábbis a festés utáni öblítés közben nem hullott (ilyet is írtak mások, ahogy láttam)., vagy legalábbis csak annyi, mint egy normál hajmosásnál

Kíváncsi vagyok tényleg kikopik-e úgy, hogy előjöjjön alóla a rendes hajam színe - ez volt ugyanis a mérvadó, amiért ezt vettem meg, és nem egy ténylegesen permanens hajfestéket, pedig ott voltak igazán olyan vörösek amiket kerestem... lenövésekkel és havi tőfestéssel amit meg is hajhosszammal (amiről nem szeretnék megválni), annyira nem téma.

Összeségében egyelőre ok, a többi elválik. Egy darabig a műveletet úgyse ismétlem meg, az tuti. (bár legalább a fürdőben mindenrő, a bőrömről is könnyen lejött a szétmaszatolt festék)