kornelia

Regisztráció dátuma: 2015. március 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Pressed Powder

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Pressed Powder
2015. március 23.

Könnyen leolvad és átfényesedik, direkt vettem hozzá egy kabukit de azzal sem lehet szépen felvinni és nem tartós. A színe változott miután levittem, és a legvilágosabb árnyalat is rettentően sötét, amit nem is gondoltam volna, amikor az üzletben néztem. :O Nagyon csalódott voltam, biztosan nem veszem újra, alig várom, hogy végre elfogyjon.

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
2015. március 23.

Nekem nem vált be.. Nagyon vastag, nehéz szépen eloszlatni, könnyen átfényesedik és leolvad, nem hagyja a bőrt lélegezni, ha pedig a fényesedés miatt púdert teszek fölé, akkor pláne :/ valakinek praktikus lehet az erős fedés miatt, hogy ez ilyen "all in one' megoldásként használható korrektor, alapozó és púder helyett a reggeleken, de ha zsíros a bőröd azért nem ajánlom mert hamar leolvad, ha pedig száraz, pattanásos vagy hámlik akkor azért, mert tényleg MINDEN kis bőregyenletlenségbe beleül és hangsúlyozza.

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2015. március 23.

Imádom, pattanásos a bőröm, de ez nem irritálja egyáltalán, könnyű az állaga, finom az illata, könnyen beszívódik és nagyon frissítő használni akár az egész testre :) Csak ajánlani tudom.