koryka

Regisztráció dátuma: 2020. november 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. november 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Biotherm Aquasource BB Krém

Biotherm Aquasource BB Krém
2021. május 11.

Ezt a BB krémet használom 4 éve folyamatosan. Hosszas keresgélés és tesztelés előzte meg az első vásárlást. Eleinte alapozót kerestem, kipróbáltam rengeteg márkát így pl.: Chanel, Estée Lauder, Mac, mire rájöttem, hogy nem szeretem a nagyon fedő hatást. Nincsenek bőrproblémáim, ezért nem az elfedés volt a cél, csak egy homogénebb, természetes, üde arcbőr.
Mielőtt felviszem, hidratáló krémet használok, így könnyebb eloszlatni. Ez a kiszerelés kevésnek tűnik, de 1 évig is elég, pedig hetente minimum 3x használom!

Bayer Priorin

Bayer Priorin
2021. március 8.

Fogamzásgátló szüneteltetését terveztem, de korábban egy ilyen akciónak az lett az eredménye, hogy a hormonháztartásom nagyon felborult és olyan durván elkezdett hullani a hajam, hogy pár hónap után inkább újra elkezdtem a fogamzásgátlót. :(
A következő szüneteltetésre már tudatosabban felkészültem, olyan nem hormon alapú vitamint kerestem( és találtam) , ami segít megelőzni a hajhullást.
Nekem nagyon bevált, 6 hónap szedés után még a szempillám is dúsabb volt, a hajamról nem is beszélve. Nagyon hálás vagyok ennek a kis vitaminnak.
Csak Németországban kapható, de még van egy bontatlan dobozom, ha valakit érdekel! ;)

Kemon Liding Volume Sampon

Kemon Liding Volume Sampon
2021. március 8.

Jó illatú, tartást ad a hajnak, nem lapul le, télen nem száll a hajam és nem zsírosodik, így hetente egyszer kell csak mosnom! (Az előző bolti samponnal a végén már 3 naponta mostam, ebből lett elegem és kerestem egy alternatívát.) Sok hajam van és derékig ér, de sokáig elég, mivel a fodrász javaslatára hígítva használom.