Kosatekla

Regisztráció dátuma: 2019. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. május 3.

Többször is szembe futottam ezzel az alapozóval, de nem foglalkoztam vele, míg egy nap mégis úgy döntöttem, hogy velem jön. Nálam egy alapozó általában ott bukik meg legtöbbször, hogy mennyi ragad rá belőle a szemüvegem orron fekvő részére, és képzeljétek ebből semennyi. Ilyennel még nem találkoztam. Amikor fel viszem az alapozót, nem egy maszk hatást kelt, hanem szépen talál a bőrömmel. A férjem hamar ki szúrta hogy van valami az arcomra kenve, de neki is feltűnt, hogy nem az a szokásos alapozó hatás. Nagyszerűen fed. Egy picit oxidálódik de nem vészes. Az árához képest, ezt megbocsájtjuk neki. Én nagyon megvagyok vele elégedve. Azt hiszem ha kifogy, újra lesz vásárolva :)

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2020. január 14.

Ajándékba kaptam egy rendelésem mellé. Nekem kicsit intenzív az illata, de pár használat után meg lehet szokni, viszont a tudása kárpótol az illat miatt. Tetszik, főleg a pumpás megoldás. Praktikus, elég egy pumpálás egy arc tisztításhoz. Még nem vettem észre hogy szárítaná a bőröm

Avon Naturals Kids Mangó Hajszelídítő Spray

Avon Naturals Kids Mangó Hajszelídítő Spray
2019. október 20.

Vékony szálú, semmilyen hajam van, mégis gubancolódni nagyon szeret. Már nagyon rég beszereztem a legelsőt, és azóta megszámlálhatatlan alkalommal újra is lett vásárolva. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajamat és amire kitalálták azt végzi is