kovacs.zsuzskacs

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. április 12.

csatlakozom az előttem szólóhoz, 1500-ért megéri, 3000-ért viszont vannak sokkal jobbak is. (Pl MaxFactor Clump Defy, False Lash Effekt)
Pozitívum: tényleg nagyon fekete színt varázsol és gyönyörűen hosszabbít
Negatívum: túl sok festék kerül a kefére, a pillák könnyen összeragadnak.

én gyakran használok több spirált is egyszerre, ezzel a módszerrel nagyon látványos lett a végeredmény. egy réteg miss manga, egy réteg false lash effect és váó.

Eucerin DermoDENSIFYER Bőrtömörséget Regeneráló Nappali Arckrém

Eucerin DermoDENSIFYER Bőrtömörséget Regeneráló Nappali Arckrém
2013. március 9.

imádom, szuper, tényleg "feltölt", teljesen megéri az árát, az illata is kellemes, egyáltalán nincs irritáció. favorit!
(az éjszakai tesója viszont nekem túl tömény)

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. március 9.

negyedik bb krémem eddig. az első a legelső garnier bb volt, a második az olajmentes garnier, aztán egy óriási baklövés a nivea bb-jével és most úgy tűnik, a helia lesz a kedvenc ezek közül. árban verhetetlen, gyönyörűen mattít és egységesíti a bőrszínem, a fedése hát nem az igazi, de egy kis korrektorozással igazán klassz és szép végeredményt lehet vele kihozni. nekem abszolút nem "kukacosodik", tényleg hamar szárad, de ez a niveánál sem volt másképp, amiben az egyetlen pozitívum a tipikus niveás illat volt.
szóval a helia a dm-es rossmanos kínálatban azért üti a többi bb-t.
csak azért 4 csillag, mert még kivárom, hogy hosszabb távon hogy teljesít, sebgyógyítós- pattanáskezelős tulajdonságokban mit mutat.
(szívesen próbálnék koreait is, de nem szeretnék rendelni, és nem tudom hogyan vásárolhatnék anélkül :S)