kovacs12zita

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

MakeUp Revolution Fixáló Spray Zsíros Bőrre

MakeUp Revolution Fixáló Spray Zsíros Bőrre
2020. november 24.

Egyértelműen tartósabb a sminkem ezzel, mint nélküle. Ami a leginkább szembetűnő számomra, hogy nem "kopik le" az alapozóm nap végére bizonyos területeken (pl. orr), ami ezelőtt mindennapi probléma volt, akárhogy is fixáltam bármelyik púderrel. Azt nem mondom, hogy tökéletes marad nap végére, de ezt nem is várhatjuk el egy fixálótól sem szerintem. Kicsit elcsúszkál így is a szem alatti terület meg a ráncok körüli kritikusabb terület, de nem olyan vészes szerintem. Én többféleképp is próbáltam már: sminkszivaccsal, simán púder felé, vagy az alapozó és púder között is, mindegyik módon szépen fixált. Amit még szeretek vele csinálni, hogy miután a púder után felfújtam, nedves sminkszivacsot gyengéden átfuttattam az arcomon, és így a púder "porosságát" is tökéletesen elvette. Bár hozzá kell tennem, viszonyítási alapom nincsen, ez az első sminkfixálóm, de eddig nagyon szuperül végzi a dolgát!
A szaga nem a legkellemesebb, eléggé érezni rajta az alkoholt, de véleményen szerint elviselhető.

Trend It Up Sheer Nude Alapozó (régi)

Trend It Up Sheer Nude Alapozó (régi)
2020. november 24.

A legvilágosabb szín is sötét nekem, kicsit kiszélesíthetnék a színskálát. De nyáron szeretem használni, olyankor kicsit lebarnul az arcbőröm hozzá. Aki erős fedésű alapozót keres, az kerülje el ezt a terméket, mert ez egyáltalán nem az. Általában én az erős fedésű alapozókért szoktam nyúlni, ezért kicsit furcsa is, hogy felkenem és a pirosságom és minden más elszíneződések (pattanás, heg, szeplő) teljesen átütnek. Viszont nyárra el tudom használni, úgy érzem kicsit szellősebb ez az alapozó, és így egy kicsit a természetes arcbőröm is jobban látszik, a szeplőim stb.

Essence Precise Eyeliner Brush (régi)

Essence Precise Eyeliner Brush (régi)
2020. november 13.

Szép vékony, viszonylag könnyen lehet vele dolgozni, ár-érték arányban abszolút megéri!!