kovacseszter14

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. április 9.

Csak kíváncsiságból esett erre a krémre a választásom. Olyan krémet kerestem ami megfelel a zsíros bőrömnek, és nem leszek tele tőle reggelre pattanásokkal. sikerült is. Tényleg nagyon király ez a krém, újra vevős. Nekem még a pattanásokat is lehúzza reggelre, és hidratált bőrrel ébredek. Nagyon hamar beszívódik, észre sem venni ,hogy felkented. Én szeretem :)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2017. május 21.

Annyi jót hallottam róla,már alig vártam h én is kipróbálhassam. Nagyon nagyon bíztam benne hogy segíteni fog és sajnos ugyanolyan nagyot is csalódtam. Sajnos nekem semmit sem használt, már több mint egy hónapja használom, az egy dolog h néhol szárít, nem lenne gond mert mellé használok hidratálót is, viszont sem a foltokat nem halványította, és újak megjelenését sem befolyásolta. Nekem nem segített, nagyon sajnálom. Egy plusz pont,hogy smink alá is felkenhető.

Garnier Mineral Action Control Thermic 72H Izzadásgáltó Dezodor

Garnier Mineral Action Control Thermic 72H Izzadásgáltó Dezodor
2017. február 10.

nagyon sokáig ezt használtam,tényleg szinte hónapokon keresztül, imádtam és nekem is hatott, nekem az illata is kellemes volt. Viszont,körülbelül két hete le kellett váltanom, ugyanis valószínűleg az alumíniumtól az egyik hónom alatt egy kis gubics keletkezett, utána olvastam egyből le is váltottam és már csak is alumínum mentes deot használok! Két hét alatt eltűnt minden probléma! Eddig én sem vettem ezt az alumínium dolgot komolyan,de most már tudom,hogy nem vicc. nem fogom lepontozni, nem pont ő tehet róla.