kovacskatalin1992

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 17.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó
2016. november 27.

Majdnem egy hónapja használom, eddig nagyon megvagyok vele elégedve. Hatása tetszik, szép egyenletes bőrszínt lehet vele elérni, állaga is tökéletes, tartós, hosszútávon sem csinál semmi "rosszat" a bőrömmel. :) Egyetlen egy dolog ami nem tetszik benne, hogy közvetlenül felkenés után egy zavaró plusz réteget érzek a fejemen, amit szerencsére egy-két óra múlva már nem érzek. Bár a kedvenc alapozómat nem győzte le, egy 4 csillagot mindenképpen megérdemel, nem kizárt, hogy újra fogom venni. :)

Lush Ayesha Friss Arcpakolás

Lush Ayesha Friss Arcpakolás
2016. november 27.

Itteni vélemények alapján esett erre a választásom, 5db tégely beváltásakor. Ma használtam elsőnek, így csak friss, egyszeri eredményről tudok beszámolni: Puha bőr, kisimultabb arc, érezhetően nagyon jól hidratálta az arcom. Nekem az illata is bejön. :) Eddig nagyon tetszik, 5 csillagot adok neki!

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)
2016. március 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Előtte a rózsaszín változatát használtam. Elégedett vagyok ezzel is, ugyanúgy, mint a társával, különbség nem igen van. Sima, puha, fényes lesz tőle a hajam, én nagyon szeretem. Ár-érték arányban szerintem mindenképpen jó vétel. Egy próbát szerintem megér mindenkinek! :)