kovacsne.th.gabi

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Manna Narancs és Ylang-Ylang Illatú Ghánai Shea Vaj

Manna Narancs és Ylang-Ylang Illatú Ghánai Shea Vaj
2016. március 5.

Szuper termék! Éjszakai hidratálóként használom az arcomra! Nekem nagyon puha lesz tőle a bőröm, pattanásokat nem hoz elő és nem lesz zsírosabb sem tőle az arcom, szóval szerintem jól funkcionál hidratálóként arcra. Az igaz, hogy nem könnyű vele bánni az állaga miatt, de az eredményért megéri a melót. Nekem mindkét terhesség során piros foltok jöttek ki az arcomon (amik amúgy sosem voltak és szülés után maguktól el is tűntek). Ezeket a foltokat 3-4 nap alatt teljesen eltüntette. Bárhol a bőrömön valami gond lép fel, ez a cucc helyre tudja rakni pár nap alatt. Az illata viszont nekem ultragáz! Szerintem is szúnyogriasztóhoz hasonló "illata" van, amivel az elején nehéz volt megbarátkoznom, de a szuper hatása miatt kitartottam, és már nem zavar az illata, nem is nagyon érzem már (ami miatt nem cserélem le a sima változatra, mert a férjem meg különösen kedveli ezt az illatot, így maradni fogok ennél). Bár nehéz bánni vele és az illata sem jött be, mégsem vonok le egy csillagot sem tőle, mert annyira fantasztikus a hatása és szerintem tényleg csodaszer.

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam (régi)

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam (régi)
2016. március 5.

Sajnos nekem nem vált be. Alapvetően nem szokott problémám lenni az ajkaim szárazságával, még a téli hidegben sem kell nagyon odafigyelni rá, de sajnos ez a manna termék 2 nap alatt cserepesre szárította. Nagyon sajnáltam a dolgot, mert szuper az illata és nekem tetszik, hogy ujjal kell felvinni, de tényleg elég volt 2 nap ahhoz, hogy véresre repedjenek az ajkaim tőle. Hála Istennek kéznél volt a manna organikus shea vaja is, ami meg hamar helyre tudta hozni a dolgokat, így most én azt használom a számra is, és szép puhává teszi. Még nyáron nekifutok egyszer ennek az ajakápolónak, hátha akkor, a nagy melegben nem ilyen hatással lesz a számra, de az eddigi tapasztalataim alapján nekem nem vált be (sőt, kifejezetten kárt tett), így csak 1 csillagot adnék neki, de az illata meg annyira jó, hogy az nálam megér 2 csillagot is (időnként előveszem és csak úgy szagolgatom, annyira finom ez az illat). Szóval 3 *

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj
2013. augusztus 22.

Én is megvettem és nagyon szeretem (nekem az illata is tetszik), de nem tudom, hogy vajon a striák (terhességi csíkok) kialakulásának megelőzésében segíthet-e. Van valakinek ilyen tapasztalata ezzel a krémmel kapcsolatban? Köszi :)

1 ÖSSZETEVŐ

Sodium Lignosulfonate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott