KoVerocsenko

Regisztráció dátuma: 2017. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2017. december 6.

Nagyon sokáig és mélyre ásva kutakodtam a számomra tökéletes krém után, és hosszas válogatás után erre esett a választásom, az itt olvasottak alapján.

Szeretem, hidratál, egységesíti a bőrömet nagyjából, de olyan, mintha az összetevők közül valamit nem akarna befogadni a bőröm. Csak estére használom, mert noha egész minimális mennyiséget használok belőle, picit ragacsos marad tőle a bőröm, és ha megpróbálom bemaszírozni óvatosan, akkor pici szilikonos darabkákban lehámlik az arcomról. Emellett érdekes hogyha pl. este kenem fel, és nem próbálom az utolsó cseppjéig bemaszírozni, és úgy fekszem le, reggelre tökéletesen hidratál, matt a bőröm, és semmi gond nincs vele!! (Bár hozzáteszem, a reggeli arcmosásnál azért érzem azt a minimál ragacsosságot.)

Sajnos nem sikerült megtalálnom életem arckrémjét, de ez bőven megfelel egy köztes megoldásnak! :)

Doliva & Vitamine Ráncfeltöltő Szérum E-Vitaminnal

Doliva & Vitamine Ráncfeltöltő Szérum E-Vitaminnal
2017. december 6.

Nagyon régóta használom! Könnyű textúrájú, egyáltalán nem zsíros/olajos. A smink lemosása után visszaállítja a szemkörnyékem természetes állapotát: Nem húzódik, nem zsíros és a létező legjobb értelemben olyan érzés, mintha "semmit nem kentem volna magamra" ! IMÁDOM!