Kovi

Regisztráció dátuma: 2017. május 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. május 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2019. május 7.

Nagyon szeretem. Vettem már többszörös árért mást... de Ő az én BB-m..... Nem maszkos, friss és természetes hatást tudok vele elérni. Viszont nem lehet kapni sehol! Tudtok róla valamit? Elszomorodtam....

Londa Professional Velvet Oil

Londa Professional Velvet Oil
2019. február 27.

Update: Megkövetem magam! Nem figyeltem, hová írok. A Wellát istenítettem. Őt sajnos nem ismerem, de biztosan hasonlóan jó. Elnézést kérek.

Tökéletes! Hajszárítás előtt hővédővel együtt, majd hajvasalás után is használom. Egy-egy pumpálásnyi mennyiségtől (félhosszú) gyönyörű, selymes és puha haj lesz a végeredmény. Még töredezett, szálkás hajon is. Én úgy kenem fel, hogy a tenyeremre pöttyintek, ujjaimat is bevonom vele és azt fésűként használva végig megyek a hajamon teljes hosszában, de jellemzően a hajvégekre koncentrálva. Fantasztikus illat. Persze, nem a legolcsóbb, de borzasztó sokáig elég. Nekem picit meg is romlott (csak az illata, a minőség megmaradt) mire az első csoda végére értem, tehát abszolút megéri. Újra vevős!

Elizabeth Arden Red Door EDP

Elizabeth Arden Red Door EDP
2019. február 27.

Bocsánat.... előző hozzászólásból eredő kíváncsiságom hajtott az egyik drogériába. Mintát fújtam a csuklómra..... egész úton úgy éreztem, szeretnék eltűnni, felszívódni... szinte láttam azt a csíkot amit maga után húz az illat, pedig igyekeztem nagyon eldugni a kezem. Később már csak az jutott eszembe, hogy annyira jó volna, ha legalább ilyen tartós lenne pár kedvenc illatom. A tartóssága miatt kapja az 1 csillagot. Nem szoktam ennyire finnyás lenni, de ez kegyetlen volt. A 90-es évek húsvétjai jöttek elő. Az az időszak mikor mindenki a legolcsóbb műanyag flakonos kölnit öntötte ránk. :D Sajnos úgy éreztem, az egy órával ezelőtt elfogyasztott ebédem sem szerette és hiába mostam... makacsul megmaradt. Örülök, hogy valakinek tetszett, legalább annyiban megérte... de számomra ez minősíthetetlen.