Kremcica

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Catrice Pure Simplicity Baked Blush Égetett Pirosító

Catrice Pure Simplicity Baked Blush Égetett Pirosító
2020. január 22.

Naked petal árnyalatot vettem meg még decemberben. Talán a hourglass fényes pirosítójához tudnám hatásában leginkább hasonlítani. Csodaszép barackos árnyalat nagyon finom fénnyel. Mivel márványos így az egyik része inkább highlighter mint pirosító, a másik fele viszont pirosító. Egy rétegben természetes "no makeup" de rétegzéssel se lehet túltolni. Tartóssága szó-szó, délután picit korrigálni kell. A csomagolása amennyire tetszik annyira nem. Környezeti szempontól csodás mert újrahasznosítható, viszont az ecseteim többsége alig fér bele. :D

Garnier Botanic Therapy Olive Mythique Intenzíven Tápláló Sampon

Garnier Botanic Therapy Olive Mythique Intenzíven Tápláló Sampon
2020. január 22.

Imádom! A hajam talán sosem volt ennyire puha mint ezzel a samponnal. Még azt is megbocsájtom hogy szilikontartalmú, mert ilyen hiperszuperpuha hajam nem emlékszem volt e szilikonmentestől. Kellemes visszafogott illata van, jól tisztít, nem zsírosít pedig gyorsan zsírosodó hajam van száraz hajvégekkel. Olyan puha már öblítés után hogy van hogy azon gondolkozom kell egyáltalán balzsamozni. A téli hidegben kiszáradt fejbőröm is nagyon hálás. :)

Dove Silk Glow Folyékony Krémszappan

Dove Silk Glow Folyékony Krémszappan
2020. január 22.

Utántöltős verzióban vettem meg jobb híján... anno a tusfürdője tetszett gondoltam ez is jó lesz. Nos, nem annyira. Azt tapasztalom mint pcksz is, az illata inkább fura mint kellemes és nekem is darabos. Mármint nem szárazabb darabos, mikor kinyomom a krém kisebb borsónyi pacnikra esik szét. Emiatt elég pazarlós és sok megy le a lefolyón. Ráadásul táplálni biztos nem táplál, mintha szárítana is egy kicsit. Ár/érték arányban szerintem drága, egy Isana hozza ezt a szintet 250 Ft-ért.