Kremcica

20090 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

20090 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

1 ELADÓ KRÉM

RdeL Young Eyebrow Gel Pencil

RdeL Young Eyebrow Gel Pencil
2021. május 3.

Elfogyott a másik imádott szemöldök ceruzám így elkezdtem aktívan, nemcsak alkalmilag használni. Sajnos azt kell mondjam nem szeretem. A formája miatt nehéz precíz vonalat húzni vele, picit sárgás tónusú is, de ami a legjobban zavar hogy túlzottan viaszos. Összetapasztja a szőrszálakat és hiába fésülöm ki mégis nagyon csúnya az eredmény. Pozitívum hogy lassan fogy, bár jelen esetben ez nem annyira jó.

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2021. április 23.

Klasszikus dezodor, sok emlékemhez kötődik. Télen vissza-vissza térek hozzá, mert egyrészt hidratáló hatású kellemes púderes illatú. De ha izzadok valahogy megváltozik az illata. Ezt télen mivel kevésbé izzadok nem probléma, de nyáron már igen. Ráadásul akkor jobban szeretem a frissebb illatokat.

Avon 2In1 Korpásodás Elleni Sampon

Avon 2In1 Korpásodás Elleni Sampon
2021. április 23.

Nekem nem jött be. Valamennyire kordában tartja a korpát, de meg nem szünteti. Ez az öszvér megoldás sem az igazi. Nagyon sűrű, önmagában fejbőrön zsírosító hatású a hajszálakat pedig kócolja. Kénytelen vagyok utána egy másik sampont is használni+balzsamot. Megpróbálom elhasználni, de sikerült egyből a 400 ml-es verziót megvennem így erre kis esélyt látok.