Kremcica

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lavera Bio 3In1 Arctisztító, Radír És Maszk Zsíros Bőrre

Lavera Bio 3In1 Arctisztító, Radír És Maszk Zsíros Bőrre
2019. június 18.

Csalódás. Az illata patikai krém-alkohol keveréke, különösebben nem tetszik de még hagyján. Sűrű állagú de könnyen lemosható, ezzel sincs még bajom. De az alkoholtartalmával, mentoltartalmával és a szilikon (?) radírozószemcséivel hogyan lehet napi arclemosónak ajánlani?!? Ezzel csak tönkretesszük az arc finom bőrét, irritáció garantált. Eredeti funkciójában biztos nem fogom elhasználni, max testre fogom nyáron bőrradírként próbálgatni de lehet inkább a kukába vágom. Senkinek sem ajánlom. :(

Avon Senses Oriental Zen Tusfürdő

Avon Senses Oriental Zen Tusfürdő
2019. június 18.

Ismét egy alkohol tartalmú avonos tusfürdő, nem értem miért erőltetik ha amúgy tudnak enélkül is tusfürdőt készíteni. Az illata amúgy jó, számomra inkább zöld teás mint jázminos. Kicsit híg emiatt gyorsan fogy, jól tisztít. Mostani meleg időben nem szárít, ellenben kellemesen friss. A tetejét valóban nehéz kinyitni, de ha csak egyik oldalt pattintom rá akkor könnyebb kinyitni. ;)

Adidas Fresh Cooling Dezodoráló Spray

Adidas Fresh Cooling Dezodoráló Spray
2019. június 18.

Kellemes friss, bár kissé férfias illatú dezodor. Az izzadást csak minimálisan fogja vissza, de az illata tartós így a nap végére sem vagyok büdös még a kánikulában sem.