Kremcica

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2020. június 29.

02 Hot chocolate árnyalatban vettem meg. Szerintem szuper ceruza! Krémes, puha és pigmentált, de nem ragacsosan vagy kenődősen. 35 fokban felső pillatőben szemhéjalap nélkül is tökéletesen tart egész nap annak ellenére, hogy zsíros szemhéjam van. Próbáltam alsó vízvonalban is, ott is egész tartós volt bár oda ritkábban viszek fel sminket. Ennyiért pedig szinte ajándék, tuti veszem más színben is.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2020. június 24.

Az utazó verzióját szereztem be (ugyanakkora fej csak rövidebb nyél) és azóta töretlen a szerelmünk. Elképesztően szépen bele tudom a bőrömbe dolgozni a krémes állagú sminkeket. Soha semmi mással, még a márka szivacsával sem volt ilyen eredményem. Az hogy rövidebb a nyele nekem inkább előny mint hátrány és árban is majdnem fele annyi. Ha jó alapozó, krémpirosító ecsetet kerestek nézzetek rá.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2020. június 24.

Meglepően jó arcradír. Apró szemcsés és krémes állagú. Érzékenyebb a bőröm de simán tudom használni (finom mozdulatokkal persze) utána pedig sima puha bababőr az eredmény. Tény a mi tény, lemosáskor sokáig kell öblíteni mert makacsul ragaszkodik az archoz, cserébe viszont nem folyik le mint némelyik géles társa. Kevés kell belőle, így nemcsak árát nézve olcsó de azt is bőven megéri. Végignéztem amúgy a dm arcradír kínálatát és összetevők szempontjából is a jobbak között van.