Kremy

Regisztráció dátuma: 2014. április 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Schaebens Éjszakai Bőrmegújító Koncentrátum / Pro-Retinollal

Schaebens Éjszakai Bőrmegújító Koncentrátum / Pro-Retinollal
2014. május 5.

Nekem ez az egyetlen olyan szerum,ami nem okoz pattanasokat es nem zsirosit,de kisimitja es nyugtatja a bört. 1-2 havonta csinalok egy kurat,tenyleg kisimultabban kelek fel es csökkenti az irritaciot is. Az összetevöi sem annyira veszesek.

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass Golyós Deo

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass Golyós Deo
2014. május 5.

Regota ez az egyetlen dezodor,amit el birok viselni es egy atlagos napon nem izzadok töle. (stressz es sport eseten nincs olyan dolog a vilagon,ami segit..)

A spray valtozatnak hosszantarto,friss illata van,amit szeretek,mert nem hasznalok parfümöt.. Az összetevöktöl ne varjunk csodat,de azt hozzatennem,hogy mar mindenfele natur cuccot kiprobaltam es egyik sem valt be,büdösek voltak es 10szer annyira izzadtam tölük...

Balea Young Soft & Clear Cremiges Waschpeeling 2in1

Balea Young Soft & Clear Cremiges Waschpeeling 2in1
2014. április 30.

egeszen pontosan 5 ee hasznalom estenkent es semmi penzert nem mondanek le rola,katasztrofa lesz,ha valaha is kimegy a forgalombol,mondjuk nem hinnem,mindig szinte üres a polca az üzletben :)

nem szaritja ki a bört,szoval lehet naponta hasznalni,rendesen leszedi a maradek sminket,szennyezödeseket es par orara matt marad töle a bör. (reggel soha nem kelek fel full zsiros arcbörrel)