KreolAncsi

Regisztráció dátuma: 2013. április 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. április 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Body+Me Antioxidáns Body Cleanser

Body+Me Antioxidáns Body Cleanser
2023. október 23.

Ennyi pénzért ez sem éri meg, hasonlóan a termékcsalád más képviselőihez. Amit ígér, az nagyon jól hangzik, de túl van árazva. Szuper a C és E vitamin,a Q10 - kérdés, hogy ezek egy tusolásnyi idő alatt mennyire képesek hatni? Megéri a majd 3000 forint? Nem. Inkább kend rá a bőrödre ezeket zuhany utánvagy szedd be egy táplálékkiegészítő formájában. Más termékeket ilyen összetevőkkel olcsóbban találni. A csomagolása elég fapados, legrosszabb tartás nélküli fehér műanyag flakon; irdatlan ronda színű és hanyag módon, légbuborékokkal felragasztott címkékkel. Az illata egyáltalán nem semleges, inkább kellemtlen - tudom, hogy illatmentes.

Body+Me Anti-Aging Body Treatment Retinallal

Body+Me Anti-Aging Body Treatment Retinallal
2023. október 23.

Sokáig izgatottan nézegettem a Rossmannban, és elképzeltem, hogy mennyi mindent tud ez a testápoló, ha ilyen borsos ára van. Mire végre rászántam magam, vagyis a pénztárcám és sajnos csalódnom kellett. Egyetértek a többiekkel: nehezen szívódik be - lehet, hogy nehéz formulálni, de az volt az első gondoloatom, ez egy tipikusan béna magyar megoldás a piaci rés kihasználására arany áron. Felmerül a kérdés benne, ha egy bármilyen retinaldehidet belekevernék egy bármilyen testápolóba, ugyanilyen hatást érnék-e el?! Előnye, hogy illatmentes, cserében borzasztó rossz "illata" van - mindenképpen szingli estékre ajánlott, mert magamtól is elborzadok utána. Várom a hosszútávú hatását, mert a kiszerelése elég nagy - ha az árérték arányt megugorja, akkor updatelek. Bár a kedvező hatásai sem érnének meg ilyen árat a fenti hibái miatt. Jelenleg semmiképpen nem venném újra, ennyi pénzért egy high end testápolónak kellene lennie - de messze nem az és keresek más alternatívát.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2019 EDT

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2019 EDT
2023. szeptember 1.

Nagyon szeretem, tökéletes, könnyed nyári illat. Szerintem az EDT/ EDP változat sok lenne nyárra. Érdekes, hogy a tartósságát önmagamon gyengének ítélem, viszont mások gyakran megdicsérik akkor is, amikor én már el is felejtettem, hogy magamra fújtam. Igaz, hogy nem spórolok vele. Észrevettem, hogy akkor müködik a legjobban, ha a testápoló és a fraiche között eltelt idő minél hosszabb, talán ez logikus is. 33 euroért nagyon megérte.