KreolAncsi

Regisztráció dátuma: 2013. április 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. április 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Masque

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Masque
2019. november 25.

Régóta használom már, ennek több oka van: nagyon puha lesz tőle a hajam, fényes és sima, ugyanakkor nem nehezíti el a hajszálaimat. Könnyebb egyenesre szárítani és kevesebbszer kell áthúzni a hajvasalóval is. Az tápláló hatása is megfelelő, bár használok más termékeket is, így nem csak neki tudom be ezt. És amivel még kilóra megvett: rengeteg dicséretet kaptam már, hogy mennyire jó illatú a hajam tőle (jobb napjaimon el is árulom a nevét :D). Próbáltam a L'oreal Professionel más hajmaszkjait is, de szerintem ennek iszonyúan jó az illata! Az ára kissé borsos... azt ajánlom, hogy ne fodrásztól vegyétek, hanem keressetek egy fodrászkellék boltot, ott általában pár száz forinttal olcsóbb, mint az itt feltüntetett összeg.

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+
2019. november 25.

Sokadjára veszem újra és fogom is, télen is ezt használom. Ő az igazi! Mivel SPF50, erős védelmet jelent, a strandon is tökéletesen teljesít, városban, hétköznapokon meg pláne (itt következzen egy jó tanács: nyáron észrevettem, hogy a hajtövemnél kicsi pigmentfoltok jöttek ki, tehát oda nem kentem elég mennyiséget belőle :D). szereti a bőröm, nem tömíti el a pórusaim, nem okoz pattanásokat sem. Kompatibilis az összes szérumommal, hidratálómmal, hála az égnek nem kukacosodik (amit tapasztaltam más fényvédőknél és elég bosszantó tud lenni, mert szerintem akkor sem a hidratáló, sem a fényvédő nem fogja kifejteni a hatását). Külön plusz pont, hogy illatmentes; igaz, van egy alapillata valóban, de nem zavaró. Nem matt a végeredménye, de ez nem zavar, szinte mindig sminkelek utána. Sminkelni is szépen lehet rá! Számomra ideális, őszintén ajánlom másoknak is. A szembe jutva viszont csíp.

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Spray

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Spray
2019. november 25.

Gyantázás (bajusz) miatt irritált, kipirosodott bőrömet nagyon gyorsan nyugtatja, helyrehozza. "Kettőt vesz - második féláron" akció keretében vettem még nyáron, szinte kényszerből ez lett a második termék, mivel amit eredetileg szerettem volna, nem volt. Egyáltalán nem bántam meg, sőt! Gyorsan és látványosan azt teszi, amit ígér és ahogy elnézem, a 100 ml nagyon sokáig elég lesz.