Krillu

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló
2019. augusztus 30.

Jól hidratál, nyáron a tápláló hatása is pont elég éjszakára. Egy leégés után hamar rendbe tette az arcomon lévő hámlásokat. A tetején az elforgatható/zárható pumpa pedig nagyon praktikus.

dr. Organic Organic Aloe Vera Gel

dr. Organic Organic Aloe Vera Gel
2019. augusztus 30.

Látva, hogy többen írtak irritációt és erős szagot: ebből a márkából többfajta Aloe Vera gél is létezik, és elég könnyű „mellényúlni” vásárláskor. Ez a verzió teljesen szagtalan, és az (esetleg már jelenlévő) irritációt is képes megszüntetni. Viszont a teafaolajos, illetve uborkás/körömvirágos testvéreinek lehet jellegzetesebb illatuk és másfajta hatásuk is, az arra érzékenyeknél. Rozaceás a bőröm, nem sok mindent visel el, ezt a gélt viszont évek óta kenem rá (egy La Roche arclemosóval fele-fele arányban elegyítve, mert önmagában tényleg zseléként viselkedik), és szuper a hatása! Hamar felissza a bőr, megnyugszik tőle, és mehet fölé más krém vagy szérum, amennyiben szükséges. Lányom pattanásos, aknés, de vízhiányos bőrét is karbantartja. Hasonszőrűeknek nagyon ajánlom!

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30
2018. január 2.

A La Roche Toleriane arctisztítót is használom, a sminkem alapja pedig évek óta ez a CC krém. A pirosodást nemcsak elfedi, de meg is nyugtatja a bőrt, szépen építhető, ha szükséges, több rétegben. Nekem a sima alapozók valahogy megülnek a bőrömön, és szemcséssé válnak, ez a termék viszont abszolút kellemes és szinte láthatatlan viselet. Bár alapvetően én sem szeretem az illatosított arckrémeket, az illata szerintem nem zavaró, inkább egyfajta tisztaság- és ápoltság-érzetet ad.