Kriszta.1983

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine
2014. április 13.

Az egyik kedvenc tusfürdőmmé nőtte ki magát! Nem szárítja a bőrömet,és isteni fincsi illata van.
Az ára pedig nevetségesen alacsony. Remélem mindig kapható lesz ez a termék! Csillagos ötös! ;)

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
2014. február 15.

002-es Loved Up árnyalatot vettem meg -25%-os kuponnal a DM-ben. (2100 Ft-ért.)
Nagyon-nagyon szép nude szín,hétköznapra szinte tökéletes! :) Könnyű felkenni,krémes,nem szárít,és nekem 3-4 órát kibírt a számon.
Teljes áron azért drágának tartom ,de így még elment kuponnal. Egyenlőre 5 csillag,meg vagyok vele elégedve,remélem így is marad!

L'Oreal Colour Caresse Wet Shine Stain

L'Oreal Colour Caresse Wet Shine Stain
2014. január 26.

Annyira szép csomagolása van,hogy egyszerűen nem tudtam otthagyni DM-ben... :)
Még a 3 ezer Ft-os ára sem tartott vissza,gondoltam ez nekem kell! A 101-es Lolita színt választottam,szép természetes színnek tűnt a csomagolásban,gondoltam jó lesz,és ez volt a legvilágosabb az összes közül.
Mikor a számra kentem,és eltelt pár perc,belenéztem a tükörbe,döbbenten láttam hogy a számon majdnem PIROS(!!!!!) a 101-es szín. Megnéztem,hátha mellé nyúltam a polcon,és véletlenül másik színt vettem meg,de nem... Ez bizony a Lolita szín.
Ennek ellenére nagyon tartós,könnyű felvinni,de nem értem miért lett ennyire más színe a számon,mint amilyen a csomagolásban?! Más is tapasztalt ilyet? Vagy én fogtam ki hibás "példányt"?! :)) Így csak 4 csillag,mert hétköznapra a majdnem piros szín kicsit túlzás,de alkalmakkor azért elhasználom majd. Ennek ellenére egy nagyon jó szájfény,és tartós is.

1 smink

1 MÁRKA