kriszta0615

Regisztráció dátuma: 2018. július 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2018. október 24.

A mai napon vásároltam meg ezt a terméket a sok pozitív értékelés miatt! Évek óta szemceruzát használok jó minőségűeket általában Astor, Rimmel de próbáltam most keresni valami olyasmit a szemöldökömre ami nem kenődik el rögtön ha egy picit hozzá nyúlok. Hazahoztam és alig vártam hogy kipróbáljam milyen vele dolgozni. Az első ecsethúzásnál már azt mondtam hogy aztaaa ez csúcsszuper termék!! annyira könnyű vele dolgozni és annyira könnyű vele formázni a szemöldököt a vártnál is jobban teljesít nálam. Bíztam benne hogy jó termék lesz de nem gondoltam volna hogy ennyire! Nagyon tetszik a wax része is és a por része is! Aztán jött az újabb csodálat.Megcsináltam a szemöldököm vele wax és puder réteget is raktam a szemöldökömre és teszteltem.. hozzányúltam sőt végigsimítottam a szemöldökömön az ujjammal és döbbenten néztem hogy szinte semmi festék nem volt az ujjamon.!! ez valami csodás termék szerintem ezentúl a ceruzát el is felejtem ennél maradok! Csoda jó kis termék így első tapasztalatra. Amúgy el kell mondanom a városba ahol lakom 3 Rossmann boltot jártam végig egyik helyen se volt aztán gondoltam megnézem a müllerbe! És ott bizony 895 ft-ért jutottam hozzá! Szerintem ár -érték arányba nagyon nagyon jó termék! Köszönöm Rimmel az összes nő nevében hogy van ez a termék!! :D :D Ha lenne 10 csillag annyit adnék!

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő
2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem ezt a terméket imádom az illatát és azt hogy sűrűbb az állaga nekem ez nagyon bejön! Tavaly használtam először a testápolójával amikor elmentem egy frissen csőcserés szoláriumba ahol szépen megégtem ! Nekem nagyon nyugtatta a leégett bőrömet is! Azóta nagyon sokszor nálam újravevős termék főleg a téli hónapokba! Sokáig kitart mivel a sűrű állagának köszönhetően nem kell sok belőle! Szeretem hogy olyan különleges az illata ami nem található meg minden bolt polcain! Számomra igazi luxusnak érzem ezt a terméket amivel ha elkezdek zuhanyozni ellazít és megnyugtat relaxáló élményt nyújt! Zuhanyzás után is nagyon sokáig érzem a bőrömön! Párom is imádja rajtam ezt az illatot zuhanyzás után! Ja és egyáltalán nem szárítja a bőrömet finom puha lesz tőle! Tőlem csak azért kap 4 csillagot mert az ára kicsit húzós de számomra akkor is mindig újravevős termék lesz a The Body Shop oldaláról! :) Ja és még hozzáteszem hogy én a kakaóvajas cuccokkal vagyok úgy hogy ki nem állhatom az illatukat egyszerűen hányingerem lesz tőlük mindegy hogy milyen márka vagy tusfürdő testápoló! Gondolom valakinek a shea vaj illata amit nem szeret nekem viszont örök kedvenc! Egyén válogatja!

Garnier Fructis Grow Strong Sampon Gyenge, Töredezésre Hajlamos Hajra

Garnier Fructis Grow Strong Sampon Gyenge, Töredezésre Hajlamos Hajra
2018. augusztus 15.

Imádom ezt a sampont használni a majdnem derekamig érő hajamra! Illatát tekintve majdnem azt érzem hogy megkóstolnám amikor kinyitom a dobozát :D Szóval illatra szuper, jól habzik nem nehezíti el a hajam és ha nem használok pakolást is könnyen kifésülhető ettől a sampontól nem szárítja ki nem zsírosodik tőle már a 2. nap miután kimostam, 4 naponta elég hajat mosnom vele. Szép fényt ad a hajamnak! Ja és munkahelyemen megkérdezték hogy póthajam van e vagy ez az igazi hajam! Hozzá kell tennem semmi extrát nem csinálok a hajammal van itthon egy keratinos hajpakolásom de azt se mindig van kedvem felkenni rá! Amúgy akit érdekel a Kallosnak használom a Keratinos nagy dobozos hajpakolását! Nekem ez a termék 5 pontot ár érték arányába nagyon megéri!