krisztawolf

Regisztráció dátuma: 2012. december 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. december 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Super Liner Gelmatic Szemhéjtus

L'Oreal Super Liner Gelmatic Szemhéjtus
2014. május 5.

Eddig a Chanel ugyanilyen típusú ceruzáját használtam, használom még mindig csak az most barnában van. mivel nem kaptam feketét, megvettem ezt a L'oreal-t mert külsőre pont ugyanolyan, mint a chanel, gondoltam koppintás. Ahhoz képest, hogy harmad annyiba kerül mint a Chanel, igencsak hozza a minőségét. Nekem lelógó szemhéjam van, teljesen lelóg a pillám tövéig, ezért az átlag ceruza szóba sem jöhet. Azt kell mondjam ez a L'oreal bírja egész nap, akárcsak a Chanel, nem maszatolódik, nem mászik el, egész nap fent marad. Teljesen elégedett vagyok vele. Talán egy icipicit keményebb mint a Chanel. Most 2 hónapja, hogy használom, tartja az eddigi minőségét. UPDATE: A harmadik hónapban eltűnt minden pozitívuma és egy nagy sz@r lett belőle. Konkrétan: húzom a szemhéjamon a vonalat és letörik kb. 3 mm. Azt nem mondhatnám h a szemhéjára bárki is rányomja a ceruzát, én sem. Ez a letöredezés azóta többször megismétlődött. Így nem túl gazdaságos. Ha mégis sikerül vonalat húzni, az lepereg, töredezett lesz és maszatos. És nem lehet újrahúzni, igazítani, mert egyre lepergősebb lesz. Ez még a maszatolódósnál is rosszabb mert azokat legalább ki lehet igazítani. Két pontra redukáltam az 5 pontról, az első két hónap kellemessége miatt, egyébként egyet adnék.

Lancôme Hypnose Star Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Star Szempillaspirál
2014. február 8.

Szépen ível, szétválaszt, nem Csomós, tarós, nem maszatol. 2 húzás és kész a nappali smink, 4 húzás és kész a műszempilla hatás. Imádom!

Chanel Rouge Coco Rúzs

Chanel Rouge Coco Rúzs
2014. február 8.

Nem folyik szét a szám körül, könnyű felvinni, szép a színe és szépen kopik. Nem szárít. Maximálisan elégedett vagyok vele. Újra venni fogok. A szín: legende 11.