kriszti.csatlos

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. július 12.

Én kapásból úgy kezdtem, hogy egy kiürült sötét (!) pipettás üvegbe öntöttem. Hát, nem akartam hinni a szememnek, ez tényleg vagy 20 ml :D
Kipróbáltam fátyolmaszkként, részemről ez csak a szérum pocsékolása volt. Egyébként isteni visszafogott az illata, csodásak az összetevők, babapopsi bőrt kaptam, és 749 Ft a 20 ml szérum. Kell ennél több? Azt hiszem megyek felvásárolni a bolti készletet.. :D

Andió Aloe Vera Gél

Andió Aloe Vera Gél
2019. június 26.

Update: továbbra is folyékony, de vettem rá egy spray fejet, így fújtam az arcomra. Semmi extra, hialuronsav alá szoktam fújni. 4*

Hát, én azt hittem tényleg gélt veszek.. Ehelyett kaptam egy aloe vera illatú vizet. (Nyilván aloe vera teljesen, de másképp nem bírtam érzékeltetni az állagát.) Próbáltam hűtőbe is rakni, attól sem lesz gél. Kár. :( A többi termékével (olajok), meg vagyok elégedve, ezért 3*.

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó
2019. június 18.

Tesztelésre kaptam a terméket. Radírozó funkciója nekem nem jött be. Összességében nem rossz termék, de nem is az igazi. Igazából a 3:1 dolog nekem kicsit mindig is furcsa volt, én azért nem dobtam hanyatt tőle magam. Teljes árát szerintem nem éri meg.

1 ÖSSZETEVŐ

C20-24 Olefin EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen