kriszti.csatlos

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Langhaarmädchen Intense Repair Hajregeneráló Kúra

Langhaarmädchen Intense Repair Hajregeneráló Kúra
2021. március 5.

Féláron 449 ftert vettem...
Elméletileg ugye ez a termékcsalád hosszú hajúakra való, na már most ez a mennyiség konkrétan nem volt elég a hajamra, pedig csak a hátam 3/4ig ér. Fél óráig volt a hajamon, nem tapasztaltam semmi különöset, de leginkább semmit. Kimosva még illata sincs. :(

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. július 12.

Én kapásból úgy kezdtem, hogy egy kiürült sötét (!) pipettás üvegbe öntöttem. Hát, nem akartam hinni a szememnek, ez tényleg vagy 20 ml :D
Kipróbáltam fátyolmaszkként, részemről ez csak a szérum pocsékolása volt. Egyébként isteni visszafogott az illata, csodásak az összetevők, babapopsi bőrt kaptam, és 749 Ft a 20 ml szérum. Kell ennél több? Azt hiszem megyek felvásárolni a bolti készletet.. :D

Andió Aloe Vera Gél

Andió Aloe Vera Gél
2019. június 26.

Update: továbbra is folyékony, de vettem rá egy spray fejet, így fújtam az arcomra. Semmi extra, hialuronsav alá szoktam fújni. 4*

Hát, én azt hittem tényleg gélt veszek.. Ehelyett kaptam egy aloe vera illatú vizet. (Nyilván aloe vera teljesen, de másképp nem bírtam érzékeltetni az állagát.) Próbáltam hűtőbe is rakni, attól sem lesz gél. Kár. :( A többi termékével (olajok), meg vagyok elégedve, ezért 3*.

1 ÖSSZETEVŐ

C20-24 Olefin EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen