Kriszti1107

Regisztráció dátuma: 2018. július 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. május 19.

2hete használom esténként fél pipetta elég belőle.majd egy csipke bogyo olajat teszek fel és reggel baba bőrrel ébredek :) igazábol később akartam véleményezni mert a skinsmart youtube csatornáján Judit szerint legyünk vele türelmesek és kitartóan használjuk 3 honapig(szoval ne varjuk a csodát 2-3 hét után!) Viszont ma csodát tett velem mert elég alaposan és csúnyán szétt nyomkodtam az arcom aztán egy rozsavizes borogatás után feltettem ezt a szérumot (eléggé csípett de ugy voltam vele,hogy ennél rosszabb ugy sem lehet)és fél ora mulva mikor tükörbe néztem nyoma sem volt a nyomkodásnak.el sem akartam hinni,hisz még a kozmetikusom sem tudja nyomkodás után ilyen szinten lehuzni a duzzanatot és a pirosságot! szoval nekem ez egy csodaszer! Majd updatelek ha letelt a 3 honap

Sundance Med Kids Ultra Sensitive Sonnencreme

Sundance Med Kids Ultra Sensitive Sonnencreme
2018. július 18.

Csalódás! Itthon vettem észre,hogy az incijeben már nincs a Titanium dioxid (ez miatt lenne fizikai fényvédő) arcomra is szerettem volna használni ki is próbáltam és tömény alkohol szaga van ami felkenes után el illan de elég kellemetlen (többet biztos nem használom)
3honapos kislanyomra így biztos nem kenem

Herbavitál Finomítatalan Sheavaj

Herbavitál Finomítatalan Sheavaj
2018. július 5.

Terhesen használtam és egy striám sem lett! 3honapos kisbabam is ezzel kenem ha száraznak erzem a bőrét és tökéletes másnapra
Én a talpamra szoktam tenni éjjelre egy jó nagy adagot és befoliazom reggelre nagyon puha lesz.szeretem :)
Jó kis termek!