Kriszti1991

Regisztráció dátuma: 2015. február 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Lábizzadásgátló Permet

Helia-D Lábizzadásgátló Permet
2017. szeptember 20.

Egy csoda!
Most a nyaron a zart slip on cipokbe nagyon beleizzadt a labam ami nagyon kellemetlen szagokkal is jart... a dm.ben pillantottam meg a termek es az itteni velemenyek alapjan ugy dontottem megveszem,nagyon jo kb 1100 ft.os aron. 3.napja hasznalom este lefekves elott ,nagyon husito frissito es ami maga a csoda hogy masnap egesz napos cipo hordas utan egyaltalan nem ugy izzad a labam mar es a legjobb hogy semmi kellemetlen szag :o Barcsak hamarabb megvettem volna!! Nagyon ajanlom mindenkinek.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2017. május 10.

Imádom:) kb 1 éve ismertem meg ezt az alapozót, a 2c2-t használom, egy világosabb barna szín, de felveszi az arcom színét szinte egybeolvad vele. Most fogom venni úgy emlékszem a 3. üveggel, mivel kb 4 hónapig használom!! Ami szerintem nagyon jó, pici kell csak belőle. Egyik barátnőm még régebben elképedett hogy mennyit költök erre az alapozóra, neki jó a 2000ft-os is. Ha leosztjuk hogy 4hónapig elég akkor szerintem egyáltalán nem drága...és nekem az se mindegy hogy mit kenek az arcomra minden nap... :) Mindenkinek ajánlom aki szeretne tartós fedésű,tökéletesen fedő és nem károsító alapozót!

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. április 25.

Szeretem, leszedi könnyen az erős sminket is, kontúrt stb... kicsit fura amikor elkezdem törölni vele az arcomat hogy olajos, de utána nagyon selymes lesz a bőröm, nem is pattogtam ki, szerintem jó kis termék.