Kriszti314

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2016. december 28.

Már kb. 3éve festettem sötétbarnára a hajam,majd kétszer kékes feketére,aztán kezdtem sötét lilásra... Voltam már szőke feketéből több évvel ezelőtt és akkor szőkítéssel értük el a szőke szint,gumis lett a hajam,eltört,minden baja volt... Akkor kezdtem el vissza festeni feketére... De most szerettem volna vissza térni eredeti hajszinemhez a vöröses barnára. Szőkiteni már nem szerettem volna,mert már szépen megnőtt a hajam,majdnem derekamig ér,és rátaláltam neten erre a Color B4-re,gondoltam egy próbát megér. Elég drága volt de megvettem,nem fűztem hozzá nagy reményeket,szépen elvégeztem az utasitásokat,bár nem mostam sokáig a hajam... Szép sötét vörös lett az alja,felül viszont csibe sárga... Okoska fejemmel mondom neki esek a végének szőkitővel... hát nem volt jó döntés,mivel olyan szépen vissza sötétült.. Vissza mentem a Dm-be vettem még egyel,neki estem megint,most viszont tovább mostam. Az eredmény másodszorra nagyon szép vörös amilyet szerettem volna. :) viszont olvastam h sokaknak egy éjjel alatt vissza sötétült,vagy hajmosás után... Kicsit félek tőle nehogy velem is megtörténjen,bár már egy éjszakát kibirt sötétedés nélkül :) tegnap volt kedd,és hétfőre szeretném befesteni h felül ne legyen csibe sárga,de egy kicsit félek h az a 6nap nem lesz neki elég... és a hajmosástól is félek,de azt muszáj lesz :)

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon
2016. augusztus 6.

Kicsit kétoldalú a véleményem erről a samponról... Tisztítással nincs gond,elég az egyszeri hajmosás,jól habzik,jó az illata,és még nem is gubancolódik a hajam,de azért kell a balzsam hozzá. Viszont kicsit korpásodik tőle a hajam,és viszket is a fejbőröm miután megszáradt a hajam... Ezelőtt Syoss-t használtam annál nem voltak ilyen gondok. +pont h nem szárít,remélem ez igy is marad. 3 és fél pont a korpásodás,és viszketés miatt..

Sundance Carotin Sonnenspray SPF15 (régi)

Sundance Carotin Sonnenspray SPF15 (régi)
2015. június 13.

Nemrég vettem a Dm-be de biztosra mondhatom,hogy ez mellett az ember tényleg nem ég le. Elégé fehér bőrű vagyok igy nehéz a barnulás számomra,de elég szépen barnulok,persze napok kellenek,amíg elérem azt a bizonyos barna szint. :) az illata szerintem kellemes,nem hagy maga után ragadó hatást,hamar beszívódik. Nekem kifejezetten tetszik ez a fújós kiszerelés,szóval számomra ez a termék 5csillag.