kriszticsoh

Regisztráció dátuma: 2018. október 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2019. december 9.

Egy hónapja vettem és őszintén nem éri meg a hipeot. Legalábbis nekem nem. Se a homlokom se az orrom pórusaival nem tud megbírkózni, olyan mint egy sima drogériás alapozó. Így tehát számomra a keresés még folytatódik..:)

*viszont abszolút pozitívum hogy a MAC-es lányok (én a Westendben jártam) nagyon cukik és segítettek kiválasztani a színem,amit tökéletesen sikerült eltalálni!!

1 év után update: Még mindig rengeteg van belőle mert csak alkalmakra használom és ezért mindig elfelejtem hogy mennyire borzasztó.Iszonyatos pénz kidobás,konkrétan a zsíros bőrömmel tök mindegy milyen primer van alatta,1 órát sem bír ki.Olyan mint egy 1000 forintos drogériás alapozó,sőt még talán azok jobbak is ennél.Nagyon elkerülős zsíros bőrűeknek/tág pórusosoknak!!!!

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2019. december 1.

221-es árnyalatot vettem meg belőle,sajnos sötétebb lett mint szerettem volna.Tényleg szuperül fed,ha csak apró bőrhibákat szeretnél elfedni.Viszont én azért vettem meg mert videók alapján és leírás alapján hegekre,gyógyult de hiperpigmentált sebekre is ajánlják, illetve elvileg tetoválást is eltüntet szóval gondoltam hogy az én kb 22 cm-es lilás pirosas égési sérülésemmel is elbír majd az alapozó.Sajnos nem így volt,továbbra is tisztán látható volt a combomon.Nem tudom egyenlőre eldönteni hogy a szín is közrejátszott e abban hogy nem tudta eltakarni,vagy ténylegesen ezt a sebet már nem tudja(bár egy videóban jóval sötétebb pigmentációt tüntettek el vele).Ha újra veszem a színemben,remélhetőleg jobbra updatelem!:)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2019. november 30.

Még csak egy hónapja használom,de nagyon szeretem!Szerencsére hosszú pillákkal vagyok megáldva így nekem a dúsítás a legfontosabb amit ez a szempillaspirál teljesít is.Egyenlőre csomósodásról nem tudok írni mint a többieknél,nálam még nem fordult elő!