Krisztii18

Regisztráció dátuma: 2018. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2020. február 5.

Mindenkinek csak ajánlani tudom. Évek óta küzdök ekcémával, mindemellett hideg allergiám is van :( Hol jobb, hol rosszabb. A kézfejeimen piros/vörös a bőr és tele van vérző sebekkel (olyan mintha késsel bevagdostam volna a bőrt). Sokszor már az ujjaim behajlításával is csak tovább reped a bőr, mindamellett hogy csúnya, fáj is...elég durva tud lenni néha, ahogy kinéz, illetve nagyon fáj is :(
Többször voltam már vele orvosnál, nagyon sok mindent kipróbáltam, ami ideg-óráig picit segített. Megszüntetni ugyan ez sem szüntette meg a problémát, de nagyon szépen kezeli. A repedések szépen gyógyulnak vele és ápolja a bőröm! Viszonylag gyorsan fogy, bár én még az arcomra is használtam, főleg szem környékére, mert a hidegben a szemem körüli bőr is rettentően kiszárad és begyullad. Mindenesetre én most egyszerre két tubussal is rendeltem magamnak, mert az előzőben már nagyon kevés van. Szerintem érdemes adni neki egy próbát :)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2020. február 1.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog ez a termék. Ár-érték arányban teljesen megfelelő. Szépen leszedi a sminket, nagyon kellemes illata van és nem hagy zsíros, olajos érzet maga után :)

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2019. december 27.

Nagyon szeretem. Utóbbi időben nagyon száraz lett az arcbőröm és ezt vetettem be segítségül még arckrémezés előtt.