krisztina.csnk

Regisztráció dátuma: 2012. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2013. március 21.

ha jól emlékszem kb 5 hónappal ezelőtt vásároltam ilyet. A 6 erősségűt vettem, előtte már le volt szívva a hajam a fodrászatban, de mivel lenőtt úgy gondoltam majd akkor otthon. Rosszul gondoltam. Én csúnyán elrontottam, de nem festék hibája hanem az enyém. Nagyon durván leszívta, tényleg, hihetetlen volt, de mivel nekem lenövésem volt, ami szőke volt hanem inkább világos barna enyhe vörös beütéssel, a hajam pedig eredetileg sötét barna így kettő árnyalatot nem tudtam egybe hozni. De festék tényleg azt hozta ami vártam csak én nem gondoltam jól át műveletet :)

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2013. március 21.

Mivel L'oreal úgy gondoltam jobb lesz a syossnál, hát nem. A hajam kb 3 hét múlva ledobja színt, tehát nem lenő, hanem egyszerűen lekopik és ugyanolyan a hajam színe mint előtte. Nem vagyok vele megelégedve, drága is.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2013. március 21.

Illata, hatása 5, ára 3. Ha valaki olcsóbban akarja beszerezni akkor érdemes az ilyen körúti diszkont boltokban, vagy ázsia centerben megvenni, mert kb fele annyiba kerül, így viszont az ár 5. gyönyörű fényt ad a hajnak, hajtőre ne, csak hajvégre, a festett haj pigmentjeit kiemeli.