krisztinak276

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. május 29.

Nem használom túl régóta, (talán egy hónapja) és tényleg szuperül beszívódik, nem ragacsos, nem okoz pattanásokat, szépen lehet rá sminkelni. Viszont úgy vettem észre, hogy nekem kicsit szárítja a bőröm, nem zavaróan, de este arclemosás után azért érezhetően szárazabb a bőröm, mint azelőtt, hogy ezt a fényvédőt megvettem volna. Mindenesetre ezért nem vonok le csillagot, mert tényleg nem vészes a szárító hatás, meg egy kicsit testesebb hidratálóval simán kompenzálható. Jah és nekem kifejezetten tetszik az illata :D

Update:
Mostanra sikerült elhasználnom szinte teljesen és sajnos muszáj leszek lepontozni. :( szárítani még mindig szárít egy picit, de ez nem a fő problémám, hanem hogy nekem bizony pattanásokat okozott. És nagyon szomorú vagyok emiatt, mert az elején eszembe se jutott hogy ettől jönnének ki azok a fájó kis dudorok az arcom legrandomabb részein, de amikor tartottam úgy egy hét szünetet az egész arcapolásban, és semmi mást nem csináltam, csak lemostam meg hidratáltam az arcom, akkor egyből sokkal szebb lett a bőröm. Azt hittem, hogy biztos valamelyik szérum nem tetszett az arcomnak, de aztán mivel olyan fehér vagyok, hogy egy havas tájba simán beleolvadok, így aztán az egy hét után visszahoztam ezt a rutinba, hogy legalább azért fényvédőt használjak, mégha a lakásban is ülök 0-24-ben. Ekkor pedig újra előjöttek a csúfságok :( Mondjuk jellemző, hogy ami mindenki másnak egy valódi csodakence az nekem jobbik esetben semmit nem csinál, vagy ront a helyzeten.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2020. február 5.

Olyan se veled, se nélküled a kapcsolatunk. Egyrészt tök szépen tisztít, mikor megbolondul a bőröm és a semmiből előjön egy jópár fájó pattanás, de a hűha érzés az elmarad. Viszont nekem iszonyatosan tudja csípni a szemem, hiába figyelek direkt, hogy ne kerüljön a közelébe se 😞
Összességében ilyen árért nem nagy pénzkidobás, de miután ezt az egy tubust elhasználtam nem fogom újravenni.

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper
2019. április 11.

Nagyon szépen helyrefésüli az amúgy viszonylag dús szemöldökeim szálait, és tekintve, hogy egy pár zuhanyzást is kibírt már, a tartóssága is valami csoda.
Az átlátszót szoktam használni, legutóbb viszont véletlen a barnát kaptam le a polcról. Fogtam is a fejem, mikor otthon megláttam, de úgy voltam vele, hogy ha már kiadtam érte a pénzt, akkor elhasználom. Na most ugye az én sötétszőke hajamhoz, meg a hófehér bőrömhöz igencsak furcsán mutatott először, de minél tovább nézegettem, annál inkább tetszett hogy kicsit sötétebb a szemöldököm.
Szóval összegezve, nagyon jó termék, nagyon tartós, de azért maradok az átlátszónál😄