krisztinak276

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper
2019. április 11.

Nagyon szépen helyrefésüli az amúgy viszonylag dús szemöldökeim szálait, és tekintve, hogy egy pár zuhanyzást is kibírt már, a tartóssága is valami csoda.
Az átlátszót szoktam használni, legutóbb viszont véletlen a barnát kaptam le a polcról. Fogtam is a fejem, mikor otthon megláttam, de úgy voltam vele, hogy ha már kiadtam érte a pénzt, akkor elhasználom. Na most ugye az én sötétszőke hajamhoz, meg a hófehér bőrömhöz igencsak furcsán mutatott először, de minél tovább nézegettem, annál inkább tetszett hogy kicsit sötétebb a szemöldököm.
Szóval összegezve, nagyon jó termék, nagyon tartós, de azért maradok az átlátszónál😄

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó
2019. április 1.

Őszintén szólva semmi szükségem nem volt egy alapozóra, eléggé impulzus vásárlás volt, de legalább nem bántam meg nagyon. A legvilágosabb árnyalat valóban NAGYON világos, habár nekem kicsit túl rózsaszínes (ami egyébként, a véleményeket olvasva, csak nekem probléma) . Én szeretem a nagyon alacsony fedésű alapozókat, de akinek nagyobb fedésre van szüksége annak bizony nem ez lesz a kedvenc. Amin viszont meglepődtem, hogy annak ellenére, hogy mattnak van írva ez minden csak nem matt. Púder nélkül amúgy sem megyek sehova, de ehhez még a szárazabb bőrűeknek is simán elkél a púderezés. Púderrel együtt viszont egészen tartós, nem kenődik, nem tűnik el napözben, az állaga miatt pedig egy lazább fejű ecsettel vagy egy szivaccsal szépen el tudom dolgozni.

Lovely Liquid Camouflage Korrektor

Lovely Liquid Camouflage Korrektor
2019. január 22.

Először véletenül a 04-es árnyalatban vettem meg, nem csoda, hogy a hófehér bőrömön konkrétan narancssárga lett :D szerencsére legutóbb már körültekintőbb voltam és a 01-est hoztam haza. A fedése egészen jó, ár-érték arányos, az illatával viszont olyan se veled-se nélküled kapcsolatban vagyok, van, hogy tetszik, van, hogy már zavar a parfümössége. Jól kivilágosítja a szükséges terülteteket és a karikáimat is egészen elfedi. A szemem körül kicsit beül a ráncokba, de nálam nincs olyan korrektor, ami ne csinálná ezt, szóval nem rovom fel negatívumként.
Összességében szerintem egy egész jó kis termék :)