krisztynna

Regisztráció dátuma: 2014. május 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2013. október 16.

Nagyon szerettem,számomra könnyed illat volt.Viszont emlékeim szerint rajtam nem tartott túl sokáig.Újravenném nyári illatnak az biztos,ha nem estem volna szerelembe egy másik parfümmel.

Gucci Eau De Parfum II

Gucci Eau De Parfum II
2013. október 16.

Nagyon rég használtam,bár 19-20 évesen sztem nem igazán az én illatom volt.Itt olvasgatva róla,újra elővettem,mert nagyon tetszetős üvegcséjét mindig sajnáltam kidobni(pedig már 4 költözést is átvészelt velem)és szaglászom a kupakját.Kellettek az évek,sztem most sokkal jobban passzol hozzám.Kb két fújásnyi van még benne.Anno azt mondták,rajtam málna illata van,ám legyen,majd kiderül,azóta változtam-e.Ha Flora társa elfogy és nem fogok tesójához annyira kötődni,akkor valószínű,hogy őt veszem újra,de nekem csak téli illatként,mert nyárra más van nálam porondon.

Gucci Flora EDT

Gucci Flora EDT
2013. október 16.

Huhh,egyszer megéreztem egy Douglas-os eladón az illatát,és beleestem,bár dilemmáztam ez,és egy másik márka friss,üde illata között.Akkor a másikat vettem meg,de gondoltam,ha majd jön a hideg idő,beiktatok egyet Florából is.Háááát,itt van már azóta ő is velem,páromnak nagyon tetszik,ez a favorit,ezért egyenlőre még barátkozom vele,szaglászom a kupakjából,de annyira erős,hogy egy fújástól is úgy érzem,mindenki befullad majd a villamoson tőlem.Pedig mindig ilyen erős parfümre vágytam,mert nekem mindig minden olyan hamar elillan...Bizakodom,hogy most még ugyan szerelem van számomra az üdébb illatok iránt,de majd ha változik a hangulatom,s kedvet kapok a mély illatokhoz,akkor újra barátnők leszünk Floval.Nyárra semmiféleképpen nem ajánlom,vallatni lehetne vele!