KrKrisz

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték
2016. november 20.

A szőkére festett hajam akartam az eredetileg világosbarnára festeni. Egyből megtetszett ebből a 700-as árnyalat, gondoltam, ha kicsit világosabb lesz a végeredmény, az nem baj.
Hatalmasat tévedtem, tíz perc alatt olyan sötétre fogta a hajamat, mint állat, ráadásul folyt és csöpögött mindenfelé. Ráadásul a töve világosabb lett,a vége majdnem fekete, és foltos lett pár mosás után az egész.
Kopni sem igazán akart, pedig az ecetes öblítéstől a citromléig mindent felkentem a hajamra.
Ha volt olyan, hogy azt is megbántam, hogy megvettem, hát az ez.

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező
2016. november 20.

Két esetben nyúltam eddig a termékhez.
Amikor két hajfestés között a színén akartam frissíteni. Erre nekem megfelelt, csodát nem vártam tőle, de azt nem is ígér, elvégre csak egy színezett sampon.
Meg akkor, mikor a világos szőke hajamat csak pár színes tinccsel akartam feldobni, de úgy, hogy ne legyen nehéz megszabadulni tőle. A padlizsánlilát vettem meg, ez egy-két mosás után nagyon vagány lilás árnyalatot adott, pont ahogy vártam. És pár alapos hajmosás után csak egy kicsit hamvas hatású volt, nem volt feltűnő.
Első próbára hajfestés előtt, meg játszadozásra pont megfelel.

Wellaton Krémhajfesték

Wellaton Krémhajfesték
2016. november 20.

Amíg a 6/34 árnyaltot lehetett kapni, addig teljesen odavoltam érte, nem is használtam mást. Azóta sajnos csak elvétve lehet beszerezni egy-két webshopban, drogériákban vagy nagyobb üzletekben nem találom. Arra jár az 5 csillag!
Próbáltam más árnyalatokat, pl a 9/1 szőke nem rossz, de nem is csodaszer. Úgyhogy átlatoltam, azért a 4 csillag.