Kryptonite2

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Carolina Herrera 212 VIP EDP

Carolina Herrera 212 VIP EDP
2018. szeptember 27.

Ajándékba kaptam, páromtól és nagyon szerettem. Sokáig csak ezt használtam, aztán egyszer csak sok lett, vártam vele pár hónapot és újra kedvencem lett. Tartós, elég nagy hatósugarú, édeskés, télen használatos, szerintem kifejezetten garbóhoz illő illat. Csodás volt. nem is értem miért nem szerezem be belőle újat. Azt hiszem ezen változtatok.. Én valamivel olcsóbban jutottam hozzá az itt feltüntetett árhoz képest. :).

Kallos Love UV Fedőlakk

Kallos Love UV Fedőlakk
2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem ezt a lakkot. Évek óta használom, magában, csak a saját körmömre kenem két rétegben, a kékes fénye miatt gyönyörű fehérré teszi a körömvégemet, így úgy tűnik mintha francia manikűr lenne a körmömön. Mindenki megjegyzi, hogy milyen gyönyörű a körmöm és csodaszép a francia lakkozás. Nem bántja a körmöm, szépen meg tud nőni hosszúra, nem vékonyította el, és nem sárgul tőle, ami más lakkoknál előfordult. Kb. négy napig marad fent a körmömön. Csak ajánlani tudom.

Eveline Gyémántos Körömerősítő

Eveline Gyémántos Körömerősítő
2018. szeptember 12.

Hosszan tartó betegség következtében elkezdtek lemezesen törni a körmeim. Mindenféle csodaszert kipróbáltam, ittam kovaföldet, szedtem tablettákat, amik elvileg rendbe kellett volna tegyék a körmeimet. Sajnos egyik sem használt. Aztán itteni vélemények alapján rábukkantam erre a csodaszerre. 5 nap alatt hozta rendbe a körmeimet, amit először el sem hittem. De működik. Sokkal erősebben lettek a körmeim. Két rétegben használom. Mindenkinek ajánlom.