ksfrani

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil
2018. május 31.

Még nagyon friss a tapasztalat, de: a hajamra kentem kíváncsiságból, és rögtön sokkal puhább, kellemesebb tapintású lett (pedig az én hajam már majdnem reménytelenül száraz), és végre egy olaj, amitől nem nehezült el és vált zsíros hatásúvá! Minden más természetes olaj használata után akár már másnap hajat moshatnék, ez egyelőre még ennél a terméknél nem áll fenn. Az arcomon eddig csak egyszer használtam, még update-elek :) Az illata nekem nem tetszik, de szerencsére hamar elpárolog.

PomPom Botanikuskert Éjszakai Arckrém

PomPom Botanikuskert Éjszakai Arckrém
2018. május 31.

Az első használatkor kicsit féltem tőle, mert nagyon masszívnak éreztem. De csak pár perc kellett, és a bőröm elkezdte beinni, reggelre semmi sem maradt az arcomon, csak a puha és hidratált bőröm. Nagyon szeretem már így pár nap után is, mindig várom az esti rutint! A bőröm már most sokkal szebb és élettel telibb. Az illata is kellemes

UPDATE: sajnos a csomagolásával valami nem stimmel, 1-2 hét után nem jön belőle semmi, csak az oldala szivárog, ezért sajnos, le kell vonjak az értékeléséből :(

AnA Citrony Dezodor

AnA Citrony Dezodor
2018. május 31.

Nagyon nagyon szeretem! Több hónapja csak ezt használom már. Egyáltalán nem hagy sárga vagy bármilyen foltot, nagyon jól szagtalanít, de nem zárja el a pórusokat, jól szellőzik a hónaljad. Az illata isteni, sokáig érezni. Én azért naponta kétszer használom nyáron vagy sportoláskor.
Inkább 4,5 csillagot adnék, ha lehetne, kicsit kényelmetlen ez a kiszerelés.