Kucy

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Ralph Lauren Safari

Ralph Lauren Safari
2018. május 8.

Eredetileg Notino mintát próbáltam, majd később egy vintage üveges verzió került a birtokomba, így van összehasonlítási alapom. 1990ben debütált, úgy tudom 2008ban reformulálták, az üvegesen 2005-ös. A reformuláltat ismertem meg először, ez kezdetben harsánynak tűnik, elsőre picit szúrós de inkább széna-fa mint igazán zöld. Fanyar füves, mégis puha és meleg, hamar "megpuhul" a bőrömön. Erős, és tartós illat. Elsőre féltem a vintage-től, hogy még erősebb lesz, amit már nem tudnék viselni, de kellemesen csalódtam. Ugyanaz az illatvilág, erősség, csak semmi nem ugrik ki belőle, semmi nem szúr, sokkal "kerekebb", észrevétlenül kúszik egyik fázisából a másikba. Egyszerűen gyönyörű! Részletes jellemzéssel még visszatérek, most emlékezetből írtam.

The Different Company After Midnight EDT

The Different Company After Midnight EDT
2018. március 13.

Gyönyörű virágos, légies, púderes könnyed illat. Szolid de elegáns, teljesen irodakonform, hatósugara kicsi. Ha lenne intense belőle, igazi szerelem lenne nekem.

LM Parfums Sensual Orchid

LM Parfums Sensual Orchid
2018. január 11.

Hát ő sajnos (vagy szerencsére?) nem az én illatom. Felkentem magamra, elsőre finom édes-mandulás-konyakos(? pedig nincs is benne, de esküszöm azt érzem) -virágos, tényleg "sensual" illat. Kb fél óráig, aztán belesimul a bőrömbe, alig érzem, egy kis vaníliás virágos "semmiség" marad. Na, még fél mintaüvegcsét magamra locsoltam, fél óra múlva megint szinte semmi. Összehasonlításnak fújtam két fújás Bvlgari Jasmin Noirt (azt érzem hasonló illatvilágnak), simán lenyomta, az még mindig pompázik a bőrömön. Ha valakin kibontakozik, gyönyőrű lehet, de rajtam Jasmin Noir szebb.