kuklis.aniko

Regisztráció dátuma: 2011. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Betterware Hydroclinic Intensive Hydrating Day & Night Face Cream

Betterware Hydroclinic Intensive Hydrating Day & Night Face Cream
2019. december 15.

Körülbelül 1,5 hónapja használom, pozitív megelégedéssel. Arctisztítás után The Ordinary Niacinamide szérumja, és kicsit később pedig ezt viszem fel.
Felszíni vízhiányos bőrömet feltölti, puhább és hidratáltabb.
Állaga krémes, kellemes illattal.

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2019. július 22.

2019.04.24.
A hajam hullámos, festett és baromira hullik. Pár hete használom, napi 2 kapszula a leírás szerint.
Hajhullásomat nem igazán állította meg, bár mintha a mennyiség kevesebb lenne. Végülis még lesz ideje bizonyítani.
A 3 havi adagot rendeltem meg.
Egyelőre 3 csillag.
Később updatelek....

2019.05.08.
Több ismerősöm is megegyezte, hogy sokat nőtt a hajam. Én a több babahajakat véltem felfedezni.
Meg hát.... sűrűbben kell epilálni.... 😄 Ennek annyira nem örülök, de valamit valamiért.

Javítom 4*-ra.

2019.06.24.
Nos, a legutóbbi véleményemet azóta annyival egészíteném ki, hogy: hajam valóban sokat nőtt, dúsult. Elég nagy a lenövésem is, de szerencsére természetesnek hat így nem gáz.
Örülök hogy kipróbáltam, az ősszel elkezdek mégegy kúrát.
Apropó, hajhullás. Hullik még, természetes mennyiségben viszont már korántsem annyi mint Forcapil előtt.
Ja, és a kapszula szedése óta a holdnaptár szerint vágok a hajam végéből keveset, szerintem ez is jelent valamit.

Szóval összességében sokat segített a hajam állapotán mind hajhullás mind növekedés szempontjából. Megadom az 5 csillagot.

Nemsokára újra találkozunk 😋😃

2019.07. 22.
Kúra után már újból hullani kezdett a hajam, mint előtte. 😥😥 Szomorú voltam nagyon.
Így végül rendeltem egy dobozt újfent. Úgy látom valamelyik vitamint, nyomelemet muszáj pótolom folyamatosan. Így lehet egész életem során szednem kell. 🤔 Hmm.... Szóval jöhet a fogorvos... hátha ott bújik valami ami miatt hullik a hajam.

Továbbra is marad az öt csillag.

Ecowax Gyantázás Utáni Bőrnyugtató Zselé

Ecowax Gyantázás Utáni Bőrnyugtató Zselé
2019. április 24.

Kellemesen nyugtatja, hidratálja a frissen epilált, gyantázott területet. Illata kellemes, nem tolakodó.

2 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: antioxidáns.

Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott