Kuroshio

Regisztráció dátuma: 2013. július 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 28.
Bőrtípus: Normál

Givenchy L'interdit Intense EDP

Givenchy L'interdit Intense EDP
2021. március 2.

Hát ez...........♡
Csodálatos. Ha létezik Mennyország, én úgy képzelem, hogy ha belépek a kapuján, és elindulok egy buja virágokkal övezett ösvényen, ez az illat árad mindenhonnan. De addig is; itt a Földön is megvásárolható, mintegy megnyugtatásképpen. Isteni!

Cartier La Panthere EDP

Cartier La Panthere EDP
2020. július 4.

Én nagyon szeretem. Nem úgy, hogy mindig csak ezt akarjam használni, hanem valahogy úgy felnézek rá, csodálom. Teljesen egyedi illata van van, csakúgy, mint a Bottega Venetának. Nem hasonlít az illatuk, de két egyéniség a sok tömeg édességbolt vagy virágüzlet illat között. Ritkán teszek magamra belőle, de olyankor remekül érzem magam a bőrömben. Luxus illata van, kicsit régivágású, de van benne valami csavar, ami miatt modern is. Semmiképp nem nyanyás, ettől ne féljetek! Virágos illat, nagyon tartós! Ezek az aszalt gyümölcs jegyek nagyon izgalmassá teszik. A pacsuli nem harsány benne, a bőr jegy finoman van jelen. Tökély. Nagyon nőies.

Paco Rabanne Olympea Aqua

Paco Rabanne Olympea Aqua
2020. július 2.

Ajándékba kaptam a páromtól. A reptéren vette, saját választása volt, ami férfi létére bátor cselekedet. Mikor kibontottam, kicsit megrémültem, első szaglásra nem is voltam elájulva tőle, de aztán valamiért mindig érezni akartam az illatát. Nem hazudok, ha ez van rajtam, MINDENKI el van ájulva, hogy milyen isteni illatom van, férfiak, nők. Megszerettem nagyon, spórolok vele.