kvitta.girl

Regisztráció dátuma: 2013. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Rimmel Brow Pro Micro Filling Pen

Rimmel Brow Pro Micro Filling Pen
2020. március 4.

Tényleg ennyire rossz "pont".
Kézfejen nyílván egyenesen tartjuk úgy tök jól fog, de a szemöldöknél nem lehet nem döntve használni, ami egy filcnél felejtős is.
Tényleg csak maszál, és alig jön belőle valami, nekem is pénzkidobás volt és tök drága ahhoz képest.

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2020. február 28.

Hát elszomorodok hogy csak nekem nem vált be, vagy én vagyok béna?
Annyira nagy reményeket fűztem hozzá, tökre vártam a karácsonyt hogy megkapjam pedig 28 évesen nem vagyok már gyerek ,de tényleg csodát vártam.
Az a legnagyobb bajom vele, hogy vastagszálú,szőkített hajamat hajmosás után egyszerűen nem vasalja szépre, olyan szöszösödős, néhol kis hajszálak felállnak, sokszor át kell húznom tincseken, és nekem egyáltalán nem tartós az eredmény pedig használom a hozzátartozó krémeket, amik kb míg be nem issza a hajam addig nyújt csodát.
Mikor már kezd zsírosodni a hajam akkor szépen vasal, de első 1-2 nap olyan szöszös,száraz, időigényes és nem tartós.
Nem hiszem el hogy pont az én hajamra nem jó vagy rosszul csinálok valamit??
És tényleg nem törik kevésbé tőle a haj sajnos.
Nem tudok 2-esnél többet adni neki, szerintem egy mezei hajvasaló a krémekkel ugyanilyen hatással lenne.
De ha van ötleteket mi lehet a baj annak örülnék :-/

Rimmel Brow This Way 3-in-1 Ultra Soft Powder

Rimmel Brow This Way 3-in-1 Ultra Soft Powder
2018. június 19.

Ceruza felé használom kitöltő pornak, előzőleg essence használtam ugyanilyet ami évekig kitartott, és ez is ugyanolyan szuper !
Így nagyon szép púderes szemöldököt lehet csinálni és tartós is és természetes.

1 MÁRKA