L.ajla

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 29.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

RdeL Young Stay4ever Lipgloss

RdeL Young Stay4ever Lipgloss
2017. november 12.

Nekem a Light Coral színű van meg, mert ez volt a legvilágosabb és kipróbálásképpen gondoltam inkább világosabbat szerek be. Inkább rózsaszínes, mintsem narancsos színe van, de azért megvan benne a narancsos beütés. A véleményeket olvasva (igaz kb.2 volt) akartam mindenképpen kipróbálni.
Reggel 7 körül kentem fel munka előtt, utána ettem többször is napközben, illetve ittam sokat (üvegből és pohárból is), mert tudatosan sokat szoktam inni, és még edzeni is voltam; és még este 9-10 körül is fent volt az ajkaimon a szájfény, csak belül egy nagyon picit megkopott, de nem csúnyán. Szóval tényleg nagyon tartós! Sminklemosóval lejön.
Arra viszont figyelni kell, hogy vékony rétegben vigyük fel, mert ha sokat akarunk az ajkainkra tenni, akkor csúnya lesz. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, és egy vékonyabb rétegben is ugyanolyan színe van.
999.- Ft-ért vásároltam, mindenképpen beszerzek még belőle más színeket is! :)

Britney Spears Fantasy Stage Edition

Britney Spears Fantasy Stage Edition
2017. július 2.

1-2 hete vettem a Rossmann-ban 1.200 Ft-ért. Nem tudtam ott hagyni :)
Gondoltam,hogy elég édes illata lesz, de próba szerencse.
Valóban elég édes, ebben a melegben számomra szúrós illata van. (Ha napközben megcsapott az illata elkezdett folyni az orrom :D de ez nem csak a parfüm hibaja)
Viszont szerencsére nem vattacukor-szerűen édes, hanem még elviselhetően(számomra).
Tartóssága közepesnél kicsit jobb. Viszonylag sokáig éreztem a bőrömön. Hidegebb időben viselhetőbb lesz majd szerintem :)

Avon Senses Lagoon Tusfürdő

Avon Senses Lagoon Tusfürdő
2017. július 2.

A nagy, pumpás kiszerelést vettem meg. Elég praktikus, hogy csak nyomkodni kell, mert az Avon-os tusfürdőket egyébként alig bírom kinyitni... sokszor csak foggal sikerül :'D
Ebben a hőségben nagyon jól esik a frissítő illata. Szó szerint felfrissülök tőle!
A testápoló permetet is megvettem hozzá. :)