l.liliadra

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Yves Rocher Serum Vegetal 3 Éjszakai Krém

Yves Rocher Serum Vegetal 3 Éjszakai Krém
2013. szeptember 3.

Pár napja vettem ezt a terméket, sajnos nekem nem vált be.A bőrömet elég hamar kiütötte, piros foltos és dehidratált. Olyan, mintha egy maszkot viseltem volna, ami alatt nem lélegzik a bőr. A feszesítő hatását nem kérdőjelezem meg, az illata viszont zavaróan parfümös, émelyítő. Az üzletben vásárlás előtt többször teszteltem, de akkor nem okozott problémát még.

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere
2012. május 1.

A termékmintát próbáltam ki, egy könnyű hidratálót szerettem volna a nyárra. Egy kis ismertető füzetkével kaptam többet is, aminek nagyon örültem, mert elolvasván pont az én bőrtípusomnak megfelelő krémek voltak benne. Hát nem tudom, hogy pont erre a bizonyos alumíniumos összetevőre lennék-e allergiás, vagy van még valami olyan összetevő, ami a lángvörös foltokat kiváltotta. Lemostam a krémet gyorsan, de ugyanaz történt ,mint egy másik LRP termék esetében is. Alig pár perccel a használata után égő, vörös, viszkető bőr illetve estére csalánkiütés szerű gyulladt gumókat szereztem az arcomra.Valóban nem sokáig volt a bőrömön, de az illatától a szemem is begyulladt. Én mindenkinek javasolnám, hogy mielőtt bármelyik termékük vásárlása mellett döntene, amit eddig nem használt, mindenképp szerezzen próbakiszerelést!

La Roche-Posay Toleriane Ultra Hidratáló Krém

La Roche-Posay Toleriane Ultra Hidratáló Krém
2012. március 21.

Sajnos nekem nem vált be. Több mintát is kaptam érzékeny bőrre a La-Roche termékcsaládból. A toleriane ultra volt az egyik, amelynek használata után pár perccel vörös foltok jelentek meg az arcomon szúró és égő érzés kíséretében. Bár gyorsan le is mostam , a gyulladás csak nagyon lassan múlt el.

3 ÖSSZETEVŐ

O-Aminophenol EWG Kockázat: EWG Adat: közepes