LAdrienn96

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Powder Soft 48H Izzadásgátló Stift

Dove Powder Soft 48H Izzadásgátló Stift
2019. január 14.

Nekem bevált. Nyáron elégé izzadós vagyok, és ha ezt a terméket használtam nem volt izzadás folt a felsőimen. Még akkor sem ha, este egy nyári bulit végig tomboltam!! Az illata lágy parfümös. Azért nem kap 5 csillagot mert néha morzsolódott.

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre
2019. január 14.

A Tescoban akciós volt, gondoltam kipróbálom már a felsőbb ár kategóriás termékeket.
Eddig a Dove-t használtam meg Inecto-t, de heti min. 2x kellett bekennem magam, mint egy múmiát amikor balzsamozzák be őket, hogy ne legyen rinocérosz bőröm így a hideg időszakban. :D Viszont ezzel a termékkel elég 1x be kenni magam.
Az illata nem annyira erőteljes és ez tetszik nekem! Kellemesen lágyan krémes az állaga és nem kell belőle nagyon sokat kenni magadra. Nekem azonnal beszívja a bőröm és nincs az a zsíros, ragacsos érzésem a használata után.

Dicora Tusfürdő - Mandula és Dió

Dicora Tusfürdő - Mandula és Dió
2019. január 14.

Régebben beruháztam a testvérérre a sárgadinnyésre, azt imádtam! Az illata egy az egyben, mint a mézédesdinnyének!
Aztán rá esett a választásom a következő vásárláskor.
Az állaga krémes, jól habzik, mint a másik terméknek is. Az illatán inkább a frissen tört dió éreződik, mint a mandula! Ajánlom ha szereted a diónak az illatát! Én még zuhanyzás után is szoktam érezni a bőrömön.
Sokkal puhább és rugalmasabb a bőröm amióta a DICORA termékeket használom, és 1-2 bőrkiütésem is eltűnt.