LadyPinkSugar

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Moroccanoil Light Treatment

Moroccanoil Light Treatment
2020. augusztus 13.

Abszolút nem vagyok tőle elájulva. Ahhoz képest, hogy mennyi díjat nyert külföldön és mennyire drága, semmit se ér. A termék fényes, selymes és egészséges hajat ígér...hát egyik se jött össze ezek közül. Szerintem nem éri meg az árát és egy drogériában vásárolt olcsóbb hajolaj is tudja hozni ugyanezt vagy jobb hatást. Az illata miatt adok 2 csillagot mert az kellemes.

Smashbox Photo Filter Powder Foundation

Smashbox Photo Filter Powder Foundation
2020. június 11.

A Chanel Le Teint Ultra Teint Compact SPF 15 púdert nagyon-nagyon szerettem, de eljött az idő, hogy leváltsam egy cruelty free termékre. Minden szempontból hozza hasonlót kerestem, és meg is találtam. Ez a termék fantasztikus! A krémes kontúrra viszem fel, összedolgozva azt kapok egy tökéletes matt hatást. A termék valóban porzik, de szerintem a megfelelő ecsettel nem vészes. A Doulasban még voltak kételyeim ,mert ott szinte mindenhova felvitte az ecset a púdert , csak az arcomra nem. Itthon a saját , jólbevált ecsettel már nem volt gond (pedig az $1, AliExpressen). Szóval nagyon örülök neki. Nem olyan elegáns , mint a Chanel és nem SPF , de tökéletesen ellátja feladatát.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. november 24.

Az árát teljesen megéri, volt ennél 4x drágább szempillaspirálom is ami nem hozta a beígért hatást. Könnyű használni, nem pereg le a nap közepén, könnyű lemosni és ami a legfontosabb, hogy az én kis rövid és szögegyenes pilláimból is képes hosszabb és dúsabb pillákat varázsolni. Biztosan újra fogom vásárolni!