LadySpyro

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2019. augusztus 10.

Első körben egy hasznos infó: az ember járjon utána, milyen korpával áll szemben, mert nem mindegy. Nekem zsíros alakult ki sajnos, ezért fordultam ehhez a verzióhoz.
Nincs okom panaszra, első használat után rögtön csökkent a korpa, tartani kell azért min. a 4 hetet, már csak hébe-hóba van de akkor is azért, mert elcsábultam másra, és mert kicsit nehezen tartottam, hogy két naponta mossak hajat.
Teljesen bevált.

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift
2019. július 25.

Egyenlőre azt kell mondjam, hogy egy nagy kedvenc lett ez a termék. Nem hagy maga után ragacsos érzést, mintha semmit nem kentem volna oda, könnyed érzése van. Cserébe azonban nincs izzadtságszag se erős illatanyag, tökéletes natúr termék.

Update1: nekem valamiért sötét rózsaszínes-barnás folt keletkezik a hónom aljára tőle. Viszketést vagy égést nem érzek, csak "látványban" ütközik ki az irritáció, és azt se merem kijelenteni, hogy 100% ettől a terméktől van, de ilyet eddig soha nem tapasztaltam. De saját szakállamra kísérletezek vele tovább.

Update2: már lassan a végén járok, eközben eljutott az irritáció odáig, hogy kicsípte a bőröm, fájdalmas vörös foltok lettek a hónom alatt. Visszaálltam más termékre és el is múlt a panasz. Sajnos a kapcsolatunk ezzel véget ért, nekem nem vált be.

Aromax Szérum Karanjaolajjal

Aromax Szérum Karanjaolajjal
2019. július 16.

Nem tudom ki mit vár tőle, ez a szó legszorosabb értelmében egy olaj. Ajándékba küldték az Aromax rendelésemhez (volt egy olyan érzésem, hogy azért, nehezen fogy ezért kétkedve álltam hozzá) így kipróbáltam.
Az állaga akárcsak a sütőolajé, tehát ez nem az a szer amit majd reggel az arcodra pacsmagolsz és jó napot. Ahogy a dobozra is rá van írva ajánlott éjszakára használni, haj esetében pedig hajmosás előtt. Az illata nem az, amit szeretni fogsz, így aztán aki illatfelhőben úszást vár tőle az felejtse el viszont büdösnek egyáltalán nem nevezném.
Én este felkentem az arcomra, hagytam egy kb. órát beszívódni aztán lemostam. Mivel tényleg olajról van szó, ezért a bőr nem fogja teljesen beszívni, én meg nem igazán feküdtem volna rá így a párnámra. Eléggé fulladt alatta a bőröm, de miután lemostam kellemes és puha lett. Majd a hajamra is ki fogom próbálni.
Megelőlegezem rá a csillagokat, mert szerintem korántsem vészes.

Update: kipróbáltam a hajamra is, a végeket kentem be vele jó alaposan majd 1-1,5 óra múlva hajat mostam, nagyon szép puha lett a hajam. Egyre jobban tetszik.