Best of Beauty 2019

LadySpyro

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Aromax Szérum Karanjaolajjal

Aromax Szérum Karanjaolajjal
2019. július 16.

Nem tudom ki mit vár tőle, ez a szó legszorosabb értelmében egy olaj. Ajándékba küldték az Aromax rendelésemhez (volt egy olyan érzésem, hogy azért, nehezen fogy ezért kétkedve álltam hozzá) így kipróbáltam.
Az állaga akárcsak a sütőolajé, tehát ez nem az a szer amit majd reggel az arcodra pacsmagolsz és jó napot. Ahogy a dobozra is rá van írva ajánlott éjszakára használni, haj esetében pedig hajmosás előtt. Az illata nem az, amit szeretni fogsz, így aztán aki illatfelhőben úszást vár tőle az felejtse el viszont büdösnek egyáltalán nem nevezném.
Én este felkentem az arcomra, hagytam egy kb. órát beszívódni aztán lemostam. Mivel tényleg olajról van szó, ezért a bőr nem fogja teljesen beszívni, én meg nem igazán feküdtem volna rá így a párnámra. Eléggé fulladt alatta a bőröm, de miután lemostam kellemes és puha lett. Majd a hajamra is ki fogom próbálni.
Megelőlegezem rá a csillagokat, mert szerintem korántsem vészes.

Update: kipróbáltam a hajamra is, a végeket kentem be vele jó alaposan majd 1-1,5 óra múlva hajat mostam, nagyon szép puha lett a hajam. Egyre jobban tetszik.

GlamGlow Bubblesheet Oxigenating Deep Cleanse Mask

GlamGlow Bubblesheet Oxigenating Deep Cleanse Mask
2019. június 28.

Nekem ez kifejezetten egy "wow" élmény volt. Pixiboxban volt benne, így amint megkaptam másnap ki is próbáltam. Könnyű felhelyezni, tök jól rá is tapad az arcomra, szóval még jönni-menni is tudtam benne, de ahogy beindul rajta/benne a hab, úgy kezd kicsit necces lenni, de nem volt vészes. Én kb 10-15 percig hagytam fent, és számomra meghozta a várt hatást. Friss, üde, selymes arcbőr.
Szívesen újra venném, de egy 6-os csomag 15.000 forintba kerül, szóval majd egyszer..

Kim Kardashian Gold EDP

Kim Kardashian Gold EDP
2019. június 27.

Én ajándékba kaptam ezt a parfümöt (az előző gazdájának nem igazán vált be), és hatalmas kedvencem lett.
Nagyon tömény, egzotikusan fűszeres illat, és amiért óriási öt csillag jár neki, hogy szó szerint EGÉSZ NAP érzem magamon, pedig nem öntöm magamra vödörrel. Szerintem ha nem fürödnék lefekvés előtt, akkor még másnap is érezném az illatát, soha ennyire tartós parfümöt még nem használtam.
A névadója tárcáját nem szívesen tömködöm a pénzemmel, de ha találkozok vele valahol meg fogom venni újra.