Best of Beauty 2019

LajosLilla

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2018. január 21.

Tehát borzasztó!!!
Két kis kiszerelésű szem smink lemosóval együtt vettem, a nő állította, ez a cucc csodásan leszedi a sminket, nyoma sem marad a bőrön...6 hónapig elég. Nos 2 hónapja használom és csak az arcomra, a szememre mást használok (ami ehhez járt 2 kis szem smink eltávolító folyadék a kukában landolt mert szörnyűek voltak) és mindjárt elfogy, ennyit a 6 hónapról... nem szedi le jól a sminket, olajos érzetet hagy a bőrömön..borzalmas, de az pozitívum (az egydüli), hogy tényleg nem irritálja az arcbőrt, de inkább maradok a garnier kétfázisu sminkeltávolítónál.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. szeptember 30.

Szerettem. Régen mindennap ezt az alapozót használtam, de rájöttem, hogy nekem a könnyedebb 'vizes' alapú alapozók, BB krémek jobban bejönnek mint ez a hab állagú alapozó. Végzi a dolgát rendesen csak nekem túl nehéz az én bőrömnek a folyékonyabb alapozók jobban esnek, ettől még fogom használni, de ritkábban.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2017. szeptember 30.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom mert ez biztosan bevált, szépen leradirozza az elhalt hámsejteket. Heti 1x elég használnom jól végzi a dolgát.