Lala

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

MM Gold Kókuszolaj

MM Gold Kókuszolaj
2013. április 26.

Nagyon nagyon jó illata van, az ember legszívesebben megenné és nem a hajára vagy bőrére kenné. Hajvégekre használom leginkább. Nem lesz tőle zsíros hatású, inkább a száraz végeket normalizálja. Néha rakok belőle a számra vagy bőrömre is. Mivel nincs túl meleg a lakásban ezért csak úgy tudok hozzájutni ha a kupakot lecsavarom, szóval ilyen szempontból jobb lenne ha másmilyen tégelyben lenne és nem ilyen üvegben.

Alverde Sensitiv Folyékony Szappan Aloe Vera és Rizs

Alverde Sensitiv Folyékony Szappan Aloe Vera és Rizs
2013. április 20.

Nem tetszik az illata, egyszerűen nem jó. Nem fogom újravenni. Próbálkozok majd az utántöltős más illatú változatával a viszonylag kedvező összetevők miatt. Remélhetőleg azért jól tisztít, sajnos labor hiányában nem tudom megállapítani hogy mennyi baktérium maradt a kezemen.

Biola Bio Bíbor Kasvirágos Fogkrém

Biola Bio Bíbor Kasvirágos Fogkrém
2013. április 19.

Az összetevői miatt rendeltem meg. Ez az egyik legkevesebb káros anyagot tartalmazó fogkrém. Jó íze van, egyszerre elég belőle egy kis adag, ami azért is szerencsés mert 75 ml-es és nem a legolcsóbb fogkrém. Sajnos nem találtam meg gyógyszertárban vagy gyógynövény boltban. Jó lenne ha ilyen helyeken is hozzá lehetne jutni és nem csak a neten. Ezt leszámítva meg vagyok elégedve.

1 MÁRKA