Lalage

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2017. november 8.

Szép színek, tartós, könnyen felvihető. Nekem iszonyúan szárít és nagyon-nagyon beül az "ajakráncokba" és ez az összecsomósodott massza ragacsos lesz. Este alig tudtam lemosni, konkrétan le kellett vakarni a számról.
Update: Megpróbáltam brutálisan aláhidratálni, de nem segített. Egyértelműen maradok a folyékony matt rúzsoknál.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2017. november 8.

Lassan egy hónapja használom és csak most merek róla véleményt írni. Az első napokban-hetekben nem sok valtozást tapasztaltam, de mint (tapasztalatom szerint) minden Ordinary termék használatakor megéri türelmesnek lenni. Mivel kombinalt bőröm van, csak célzottan a problémás területeken használom (homlok, halánték, orr), esténként. A kezdeti pattanásaimat és miteszereimet nem vitte le azonnal, viszont tartottam egy alapos mélytisztítást és azóta viszont megakadályozza az újabb "keléseket", bőr alatti gyulladásokat, "blackhead és whiteheadeket". Vagyis csak a PMS-kor jön elő 1-1, de korántsem annyi, mint korábban és sokkal könnyebb őket kiszedni. Amit észrevettem, hogy csak rendszeres (!) használat mellett fejti ki a hatását. Kihagytam egy hosszú hétvégét és 2 nap után visszajöttek a rémségek. A doboza reggeli és esti használatot javasol, de nekem az sok lenne, így maradok az esti 1 alkalomnál.
Heti 1-2 alkalommal a 30%-os AHÁval egészítem ki a hámlasztó rutinomat.
Fura, hogy felkenéskor fehéren habzik, de hamar beszívódik. Nem kell tőle csodát várni és akkor nem fogsz csalódni. Letisztult klinikai formula és pont. :)

Niod Copper Amino Isolate Serum 1%

Niod Copper Amino Isolate Serum 1%
2017. október 31.

Update 2 hónap használat után: 2 csillagról 5 csillagra emelkedett. Nem is én vettem észre, hanem a rokonaim, barátaim, hogy mennyire szép lett a bőröm. Egyenletes, feszes, ragyogó, alig látható pórusokkal. Megérte türelmesnek lenni. :)
1 hónapja használom minden reggel és este. Nagyon szeretnék hinni benne és várom a csodát, de az elmúlt egy hónapban semmilyen változást, javulást nem vettem észre az arcbőröm állapotán. Nem lett feszesebb, sem ragyogóbb a bőröm, nem csökkent a pórusaim mérete és a dehidratáltságon sem sokat segít.
Tényleg szuperül hangzik a leírás alapján, és értem, hogy hosszú távon hat, de egy hónapnyi rendszeres használat után elvárnék legalább minimális javulást a bőröm állapotában egy viszonylag drága szérumtól. Őszintén szólva sem az ára, sem a hatékonysága nem győzött meg. :(