lalau667

Regisztráció dátuma: 2016. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2016. december 29.

Gyönyörű ez a highlighter és az árával is meg vagyok elégedve! Ragyogó hatást nyújt az arcnak és egésznap fent marad teljesen meg vagyok vele elégedve. A csomagolása is nagyon jó pofa és imádom a tükröt a belsejében :)

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2016. december 29.

Ez volt életem első MAC alapozója és egy árnyalattal sötétebbet vettem mint a bőrszínem (az árnyalat nem volt probléma). Mikor elkezdtem használni olyan nyár környékén nagyon megvoltam vele elégedve mert akármikor hordhattam nem volt nagyon maszkos hatása egy természetes alapot ad az arcnak nem pedig cakey hatást. Ez nyárig nagyon jó volt viszont beköszöntöttek a hidegebb évszakok megjelentek a kisebb pattanások az arcomon vagy esetleg nagyobbak amiket sürgősen elakartam tüntetni de az alapozó nem nyújtott teljes fedést így hát le kellet állnom a használatával. Szomorú de az én véleményem az hogy nekem csak nyáron vált be és valószínűleg ez nem is fog megváltozni.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2016. december 29.

Pár hete vásároltam meg ezt az alapozót egy M.A.C szaküzletben az NC15-ös árnyalatban nekem kombinált bőrtípusom van és néha megjelennek rajtam pattanások amiket szeretnék elfedni és ennek a reményében vásároltam meg a M.A.C Studio Flix Fluid alapozót. Szerintem ennek az alapozónak remek a fedése gyönyörűen elfed mindent és miután szépen eldolgoztam matt hatása van ami nálam egy külön plusz pont. Nagyon szépen tudok vele dolgozni és öröm a használata csak ajánlani tudom. :D