Lanett

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP
2019. május 9.

Most sem kellett csalódnom Romano Ricciben. Egy újabb különleges illat és az üvege is gyönyörű. Kifújást követően a sóvirág dominál, ami miatt azonnal szerelembe estem. Kb fél óra múlva az a nagyon tolakodó vanília szag érkezett meg, amit autóillatosítóként is nagy ívben kerülök. Itt elkeseredtem, de aztán a leszáradása valami fantasztikus a parfümnek. Vaníliát, tonka babot és szantált érzek ki belőle, nagyon kellemes melengető illat. Nagy dilemmában vagyok, hogy melyik évszakban használjam. Szerintem nyárra sok lenne, olyankor maradok a citrusos illatoknál. Unisex parfüm,de szerintem inkább nőies. Most a honlapjukon elérhető mintában is és 3 db-ig ingyenes a szállítás.

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó
2019. április 8.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Az illata számomra annyira erős és elviselhetetlen volt, hogy pár hétre félre is tettem. Aztán mivel a testradírom épp elfogyott, így zuhanyzás közben testre használtam el nem sajnálva a mennyiséget. Biztos nem venném meg, a bőrömmel semmit sem művelt és néha a fejfájás kerülgetett a szagától. Örülök, hogy elfogyott.

Naturalium Mangó Sampon

Naturalium Mangó Sampon
2019. április 4.

Nagy mangó rajongóként vásároltam meg vakon, online rendelve. Az illata inkább jaffa szörpre hasonlít, mely szerencsére hamar elillan. Hatását tekintve az én hajamat picit szárítja és elkezdett viszketni a fejbőröm is. Ez egy rossz vétel volt, de megpróbálom elhasználni. Max. felmosóvízbe megy majd.