langviktoria

Regisztráció dátuma: 2017. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2018. szeptember 28.

Meglepődtem ezen az alapozón. Láttam, hogy a kommentek jók, ezért vettem meg, de azt hittem a ‘glow’ elnevezés miatt a T zónában csak méginkább csillogni fog a bőrömön. Hatalmasat tévedtem, 12 óráig tart mindenféle javítgatás nélkül, nem ül bele a ráncokba, ami számomra csoda, mert a legtöbb alapozó ezzel a számomra utált tulajdonsággal rendelkezik.. A fedése közepes, a nagyobb bőrhibákra viszont nem ajánlom. A pirosságot, szeplőket, karikákat eltünteti. Ezen az áron ajándék, a színek jók!

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2018. július 24.

Nagyon jó púdernek tartom, jó hogy átlátszó, olcsó, tartós. Csak amiatt kap 4*-t, mert nekem a Rimmel Stay matt púdere vált be a legjobban.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2018. július 24.

Nagyon meglepett ez a bronzosító, hiába szeretem a Lovely-t, nem vártam sokat ettől a terméktől. Mégis azt kell mondanom, gyönyörű ez a bronzosító, praktikus csomagolásban, tartós, építhető, bár szerintem nem kell túlzásba vinni, éppen akkor lesz természetes hatású, ha keveset használok belőle. Akkor viszont nagyon szépen mutat. Ezért az árért nagyon megéri, imádom, a Milky Chocolate színben van meg, amit bátran ajánlok nagyon fehér bőrűeknek is!

Update: Többet is próbáltam már bronzosítóból közben, de ennek a színe tetszik a leginkább. Az egyetlen hibája, hogy pár óra után halványodik a színe, de ettől függetlenül felpontoztam 5*-ra, mert nagyon szép természetes a hatása, olcsó, könnyű felvinni és elképesztően sokáig elég.