laraberes

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 18.
Bőrprobléma: -

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő
2015. október 9.

Imádjuk, mindig ezt használjuk. Mind a két gyerkőc ekcémás, könnyes pirosodik a bőre arca popsija, ez a termék tökéletes. Nincs illata, nem túl nedves, de mégis eléggé, engem meggyőzött. A kendők szépen egymás után jönnek ki, nem egyszerre 5. Abszolút kedvenc

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2015. október 9.

Tegnap a Glamour napok szerzeménye ez is szintén, tetszik elsőre. Nem túl vadak a színek, egyelőre nappali laza smink készült vele, meglátjuk később hogy muzsikál az erősebb vonalon. Féláron bőven megérte :-)

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál
2015. október 9.

Tegnap a Glamour napokon féláron vettem egyet. Nem néztem utána, csak megláttam, és gondoltam féláron jöhet. Tus nem volt hozzá már természetesen. :-( Nem használtam még ilyen típust, ahol először fehér réteg utána a fekete, nem rossz elsőre. Nem tapadnak össze a pillák, szépen kiemeli, nem dúsít extrán, a műszempilla hatástól elég messze áll..... Meglátjuk később mit tapasztalok...... Összességében nekem bejön, már csak azért mert nem ragadnak össze a pillák, hozza amit én elvárok egy spiráltól. Azt hogy mennyi ideig marad fent majd Updatelem.