LaraK5

Regisztráció dátuma: 2019. július 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Boscia White Charcoal Mattifying MakeUp Setting Spray

Boscia White Charcoal Mattifying MakeUp Setting Spray
2019. július 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket! A Laura Mercier translucent setting powderrel együtt tényleg egész nap kitart a sminkem és akár ki merem jelenteni, hogy este, ahogy hazaérek ugyan olyan a sminkem, mint amikor reggel elindultam! Annyi hátránya van, hogy mivel fehéragyagot tartalmaz, ezért nagyon jól fel kell rázni használat előtt, mert az agyag leülepszik az aljára és ha nem rázzuk fel kellően, akkor fehér foltokat tud hagyni az arcon! De ezt leszámítva nagyon jó termék, bár az ára kicsit húzós!

NARS Pirosító

NARS Pirosító
2019. július 8.

Imádom! Egyszerűen a tökéletes pirosító! Szerintem ezen kívül mást nem is fogok használni! Nem voltam az a pirosítós lány, inkább csak bronzosítót használtam meg highlightert, azonban egyszer rászántam magam, hogy megveszem ezt a színt! Első használatnál instant szerelem következett, mostmár nem vagyok hajlandó pirosító nélkül sminket csinálni és akkor is csak őt használom! Egyszerűen csoda!

NARS Radiant Creamy Concealer

NARS Radiant Creamy Concealer
2019. július 8.

Legjobb korrektor! És szerintem ezzel mindent el is mondtam! Szem alatti karikákra tökéletes és a bőrhibákat is gyönyörűen elfedi! Kézzel eldolgozva a legjobb, mivel a test melegével tökéletesen bele tud épülni a bőrbe és egy láthatatlan mégis igen jó fedést tud biztosítani!