Lashes

Regisztráció dátuma: 2017. február 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Newtons Labs T-Zone Charcoal Black Peel Off Mask

Newtons Labs T-Zone Charcoal Black Peel Off Mask
2018. október 16.

Az első maszk, amit kipróbáltam. Használati útmutató alapján alkalmaztam: 1. 3-5 percig melegvizes törölközővel puhítottam a bőrömet (lehet gőzölni is). 2. felkentem a maszkot az arcomra. 3. 30 percig kell hagyni szárdni. Nekem még kb a fele területen nem száradt meg, vártam még 10 percet, de így sem volt teljesen száraz az arcomon és a homlokomon. 4. óvatosan a széleitől kezdve le kell húzni. 5. langyos vízzel le kell öblíteni.
Lehúzható szinte egyben, nem fáj mint egyes videó csatornákon látható. Nem szedi ki teljes mértékben a miteszereket, de utána szebb lett. Én úgy gondolom, hogy inkább az elhalt hámréteget húzza le magával. Ez nekem szimpatikus így. DE. És mindig van de. Borzasztó vegyszer szaga van! Nekem nem sokkal utána megfájdult a fejem, az orromban van a szaga is (2 órával ezelőtt próbáltam ki). Nem tudhatom hogy a terméktől-e, de nekem nem hogy nem újravevős, de kidobós! A bőrömet közben nem irritálta, viszont utána felmelegedett és kipirosodott. Kb úgy, mintha lázas lenne az ember.
Szumma szummárum, jó tanulópénz volt, azt hiszem a következőt alaposabb utánajárás után veszem meg.

Revlon Ultra HD Matte Lipcolor

Revlon Ultra HD Matte Lipcolor
2018. október 12.

Egy kolléganőmet faggattam hogy mit használ, mert mindig szép matt rúzsban dolgozott. Feltűnt, hogy nem cserepes az ajka és nagyon tartós, a kopása is egyenletes volt. És végül elárulta a titkát: Revlon Ultra HD :)
Nem is kellett több, még aznap beszereztem az Embrace árnyalatot :) Mivel nekem rúzst sem kell használnom ahhoz, hogy cserepes legyen az ajkam, azért voltak fenntartásaim - főleg hogy már túl vagyok jó sok matt rúzs próbáján és nekem csak a szájfények nem szedik szét a számat :S
Nos, el kell hogy mondjam, tényleg viselhető egész nap! Gyönyörűen fed, pigmentált, nem fali vakolat, beleolvad az ajkakba és nagyon fincsi illata van. Ami szintén pozitív, nem kell ceruzát használnom, a rohanós időszakban is tökéletesen elég az applikátorral szépen felkenni (már sietősen is megy :P). Nem lesz csókálló, ami azt jelenti, hogy kb ajakápoló szinten marad az érzete és a tapintása. Matt fénye van, emellett megmarad a természetessége is. Tehát ha valaki a meszelt falra vágyik mattság tekintetében, akkor nem lesz jó választás. Nekem sokkal jobban bejön ez és tényleg nem szárít jobban, mint egy szájfény. Szóval több árnyalat is tervben van :)
Csillagot nem vonok le a nagyszerűsége miatt, viszont nagyon sok benne a szilikon :(

Herbal Essences Hello Hydration Hajbalzsam

Herbal Essences Hello Hydration Hajbalzsam
2018. július 15.

Borzasztóan szárít és kócosít.

1 ÖSSZETEVŐ