lashmaniac188

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Garnier Skin Natuarls Éjszakai Krém Jázminnal

Garnier Skin Natuarls Éjszakai Krém Jázminnal
2016. augusztus 26.

Még régen használtam ezt a krémet egy téli időszakban, de a negyede se fogyott el. Nem túl könnyű az állaga,picit elnehezítette az arcomat - kombinált- , az összetevői is förtelmesek, és olyan mértékű jótékony hatást sem tapasztaltam -sőt semmit sem tapasztaltam a fojtogató zsírrétegen kívül-, amiért érdemes lenne mérgeznem vele a bőröm, ezért inkább búcsút intettem neki. Aki viszont túljutott az összetevő-dilemmán, a krémet nem ajánlom zsíros vagy kombinált bőrre, viszont a száraz/ normál bőr örömmel fogadná :) Nyárra pedig inkább csak a száraz bőrűeknek ajánlom.

Johnson's Baby Oil Aloe Vera

Johnson's Baby Oil Aloe Vera
2016. augusztus 26.

Ez a bébi túlszárnyal minden testápolót ami csak létezik!! Olyan szinten táplálja a bőrt, hogy az már szinte fáj, és az illata...Ha valaki használt már babaolajat tudja milyen az, amikor az egész szobát ez a kellemes illatfelhő lengi be..Az egy külön világ :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. augusztus 26.

Számomra ez a termék abszolút a "túl szép,hogy igaz legyen" kategória. Igaz,hogy jól tisztít,és nagyon sokáig elég, viszont a ragacsos érzet amit maga után hagy, teljesen elrontja összképet. Nem kíméletes, a sminket sem távolítja el rendesen, többször át kell vele menni, és még ezután is lesznek sminkmaradványok a bőrön...Azért kap 3 csillagot,mert vannak szerényebb igényű vásárlók is, akiknek az elsődleges szempont, hogy pénztárca barát terméket találjanak amivel lehetséges a sminklemosás és az arc megtisztítása, és ez a micellás víz erre megfelel. Sokáig elég, jó ára van, a ragacsosságot és maszkhatást elviselve elég macerásan ugyan,de leszedhető vele a smink. Én viszont nem venném újra. Én mindenképpen a Bioderma micellás vizére voksolnék, sokkal hatékonyabb, nincs ragacsos érzet, és sokkal jobban érzi magát az arcbőr használat után.